
Vélemények (1)
Írj véleményt
Kezdetnek
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Úgy gondoltam, csajos vígjáték elé nézek. Nem csalódtam. A poénok hol ülnek, hol túl vannak nyomva. A szereplők Max, Caroline, Oleg, Earl, Han na és Gesztike. Szóval a történet igen jól indul, és még egy lovat is kapunk. Már érezhető a két főhős, Max... Több