Szentek és álszentek

Szentek és álszentek

Holy Smoke

Még az éttermet is sikerül újjáépíteni, ám a kislányt attól kezdve szinte mágnesként vonzza a tűz rejtélye. Reena éveken keresztül azon fáradozik, hogy megértse ezt a megállíthatatlan erőt, s azért tanul, hogy egy napon nyomozó és tűzvizsgáló lehessen. A… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztrália
Premier (HU): 2000.08.15.

2019.10.06 Yosihiro

Álszentek

Ez a film a vallás, szex -röl szól. Nagyon röviden ezt láttam a filmen. Igazából a mondanivalója nincs. A történet gyenge ami felemeli a filmet az erotikus jelenetek. Nem lehet átérezni azt hogy egy lányt egy hitböl így akarnák kimenekíteni. A végén pedig egy idilli képsorokkal lezárják a filmet ami abszurd és nem helytálló. Kicsit félve is ültem le nézni ezt a filmet és a félelmem beigazolódott. Egy olyan megfoghatatlan történetet kaptam ami igazából nem tetszett. Nem tudott mint film értelmet adni a történetnek amit láttam. Az erotikus jelenetek talán amik növelték a film lényegét de ettöl nem "világosodtam" meg. Összességében a kép és hanghatások elérik a közepes értéket de a forgatókönyv gyenge lett. Ebböl többet ki kellett volna hozni. Üdv Yosi

2016.07.02 paval

Harvey nagyon hozta az alfahímet, de attól még ez a film nem tudja, hogy tulajdonképp mit is akar.

2015.07.31 duhaj

Kate Harvey közt valóban van izzás, de sajnos a dialógusok nem teljesednek ki így kicsit unalmas lett a végeredmény.

Egy kedves színésztársa ajánlására, Kate Winslet megivott három vodka-tonikot annak a jelenetnek a kedvéért, ahol ittasnak kell lennie. Szerző: rbernadett