Oltári csajok

Oltári csajok
Szereplők

2020.10.15 HanGa

Nekem tetszett ez a sorozat, legalább szólt valamiről és be is fejezték. A karakterek szerethetőek voltak.

2019.07.06 indingo

Ez a három lány tesó rém idegesítő. Nincs olyan , ahol ennyire elcseszettek lennének a nők. A története erőltetett a színészi játék pedig kritikán aluli.

2019.07.26 Szilonka

nekem tetszett ez a sorozat, sok magyar tehetség tűnt fel benne. A története igazi kis romantikus pár csavarral.

2019.09.23 TomÁcs

Nem értem miért kellett ennyire elhúzni a sorozatot. Az események jóval kevesebb részbe is elfértek volna így elég híg a története.

2020.09.18 Lonka

Lendületes magyar sorozat! Végre! Jó karakterekkel, helyzetekkel és valódinak tűnő érzelmekkel. Korrekt és kerek befejezést is kaptunk a legvégén.

2019.07.14 Greeta

101 rész kicsit sok volt. Egyes részek rém unalmasak voltak, mások kicsit jobban. A színészek elmentek, de kiemelkedő alakítást nem láttam.

2018.01.22 Evcsi95

Jól indult, de mostanra már eléggé lelaposodott. Már nem várom olyan izgatottan és már nem is izgat, ha kimarad egy-két rész. Szerintem bukta lesz.

2017.11.25 notimoni

Még csak 5 részt láttam, de üdítő, mindennapi gondokat feledtető sorozatnak néz ki. Nem kell tőle nagy csodát várni, de arra jó, hogy kikapcsolódjon az ember. A színészek valóban ügyes fiatalok, hitelesek is, bár engem rettenetesen zavar, hogy a Márk... Több

2018.03.27 Rowena430

Az első pár részt szenvedés volt megnézni, alig vártam, hogy vége legyen, aztán egészen megszerettem. A színészek közül egyedül Hartai Petra folyamatos torokköszörülései bosszantóak néha, a többiek rendben vannak. A cselekmény ugyan néha vontatott és erőltetett, de rendben van ahhoz képes, hogy 100 részes az egész.

2020.06.21 Milan

Jó sorozat. Érdemes megnézni. Mindenkinek ajánlom!