Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Karácsonyi hadgyakorlat (2020)

Operation Christmas Drop

BubuTe   2020. 12. 02.

Nem lettem gazdagabb egy élménnyel

El kellett volna olvasnom a hozzászólásokat, mielőtt megnéztem. Bárgyú, se füle se farka, nyálas romi film. A férfi főszereplő meg borzalmas volt.

kissbarna   2020. 11. 10.

Ez meg megint mi volt? Ülj le Netflix, egyes!

hp   2020. 11. 15.

Ez nekünk nagyon nem akart összeállni, fél óra után inkább a váltás mellett döntöttünk. Ha rossz döntés lett volna, javítsatok ki, és megpróbálkozhatok vele újra, de nagyon meglepődnék... A Netflixen ezer jobban találni, de még a műfaján belül is.

Andrea Nagy   2020. 11. 29.

Kár volt megnézni

Ötlettelen, humortalan, a férfi főszereplő játéka hiteltelen, de nem csak ő miatta olyan ez a film, amilyen. Rossz.

Charvi30   2020. 11. 07.

Ez mennyire gáz film volt már, te jó ég. Messziről kerüljétek el, minden percéről süt az olcsóság és az ötlettelenség! Kiszámítható, üres, hagyjuk már az ilyet!

Hitman   2020. 11. 06.

Vasárnap koradélutáni matinéfilm, csak épp nem a tévében, hanem a netflixen. Csak akkor, ha nagyon nincs más, de különben ízetlen, sótlan...

LordOfWings   2020. 11. 05.

Egy újabb semmitmondó Netflixes romantikus film. Ennél még a Holidate is mérföldekkel jobb volt, pedig az is legfeljebb csak egy közepes. Ha már Netflix, van ott épp elég jó film, hogy ne kelljen ilyet nézni.

Alexander Ludwig

Bátran beállhat a B kategóriás karácsonyi filmek sorába, de abból is a gyengébbik végére. több»