Karácsonyi hadgyakorlat (2020)

Operation Christmas Drop

Dorkateo   2022. 05. 25.

Rém egyszerű kis történet, habkönnyű, B-kategóriás filmecske, egy unalmas vasárnap délutánra mégis megfelel csajos rágógumizásnak.

hp   2020. 11. 15.

Ez nekünk nagyon nem akart összeállni, fél óra után inkább a váltás mellett döntöttünk. Ha rossz döntés lett volna, javítsatok ki, és megpróbálkozhatok vele újra, de nagyon meglepődnék... A Netflixen ezer jobban találni, de még a műfaján belül is.

kissbarna   2020. 11. 10.

Ez meg megint mi volt? Ülj le Netflix, egyes!

vajafejeden   2022. 02. 28.

Kedves romantikus film, amiben megismerhetünk egy csodálatos trópusi szigetet és az ottlakókat. Igazi közösség fogadja az ide érkező katonai ellenőrt, ami végül az ő szívét is megolvasztja. Szeretem az ilyen bájos filmeket.

Hitman   2020. 11. 06.

Vasárnap koradélutáni matinéfilm, csak épp nem a tévében, hanem a netflixen. Csak akkor, ha nagyon nincs más, de különben ízetlen, sótlan...

Charvi30   2020. 11. 07.

Ez mennyire gáz film volt már, te jó ég. Messziről kerüljétek el, minden percéről süt az olcsóság és az ötlettelenség! Kiszámítható, üres, hagyjuk már az ilyet!

LordOfWings   2020. 11. 05.

Egy újabb semmitmondó Netflixes romantikus film. Ennél még a Holidate is mérföldekkel jobb volt, pedig az is legfeljebb csak egy közepes. Ha már Netflix, van ott épp elég jó film, hogy ne kelljen ilyet nézni.

Bátran beállhat a B kategóriás karácsonyi filmek sorába, de abból is a gyengébbik végére. több»