Karácsonyi hadgyakorlat

Operation Christmas Drop

2024.03.24 Harper

Gyengének tűnik, de jó sztori

Először csak a főszereplő Katerina Graham miatt kezdtem el nézni ezt a filmet, mert nagyon csinos, de idővel megtetszett a trópusi helyszín is, és végül maga a sztori is megnyert magának. Azután azon kaptam magam, hogy végignéztem az egész filmet. Összességében igenis jó a történet. Adott egy trópusi amerikai támaszpont a Csendes-óceánon, amit be akarnak záratni, de a kiküldött csinos fehér házi ellenőrnő ráébred arra, hogy az ott tevékenykedő jóképű százados valójában segíti a környező szigetek népességének életét. Megtetszenek egymásnak. Kár, hogy nem teljesedik ki a dolog, de végül azért kapunk happy endet.

2020.11.15 hp

Ez nekünk nagyon nem akart összeállni, fél óra után inkább a váltás mellett döntöttünk. Ha rossz döntés lett volna, javítsatok ki, és megpróbálkozhatok vele újra, de nagyon meglepődnék... A Netflixen ezer jobbat találni, de még a műfaján belül is.

2023.12.23 Klauka89

Unalmas és a gekkó nagyon gagyi.

2023.12.24 Jerico

Magam is meglepődtem rajta, de tetszett

Eleinte a nagyon csinos főszereplő hölgy miatt néztem, majd egy idő után a sztori is felkeltette az érdeklődésemet. Tetszett a helyszín is a gyönyörű óceánparti nagytotálokkal. A végén a képernyő előtt ragadtam, és igazából nem bántam meg. Aligha lesz Oscar-díjas film, és az is igaz, hogy nem az évszázad alkotása, mégis pihentető. Elvoltam vele. A végén azon kaptam magam, hogy szurkolok a főszereplőknek. A Netflix egyik legjobb B kategóriás filmje szerintem. Fura talán, de érdemes a négy csillagra, ha nem is tűnik úgy.

2023.12.24 Ursus Arctos

Jókedvre derítő kellemes vígjáték

Sokan lehúzták ezt a filmet, amit én épp karácsonyos filmeket keresve találtam meg a Netflixen. Nekem a többséggel ellentétben kifejezetten tetszett ez a kis habkönnyű amerikai vígjáték. Gyönyörűek a helyszínek, és szerintem a sztori is rendben van. Adott egy amerikai katonai bázis a Csendes-óceánon, ahol jótékonykodással segít karácsonykor egy jószívű és nagydarab amerikai százados (Alexander Ludwig). A washingtoni kormányzat viszont épp bázis bezárásokon dolgozik, így felvetődik az említett támaszpont is lehetőségként, főleg, hogy fény derül Andrew százados ügyeire. Kiküldik a csinos Ericát (Kat Graham), hogy körmére nézzen a bázis ügyeinek. Ám a várakozással ellentétben: minden rendben van, sőt Andrew-ról kiderül, hogy nagyon is nagyvonalú, és nem adófizetői pénzből segíti a környező népeket. Vonzalom támad a fiatalok között, így a sztori átvált egy romantikus történetbe. Engem teljesen jókedvre derített a film, így nálam megérdemelten kap négy csillagot Martin Wood 2020-as rendezése. Szerintem aki szereti a romantikus, laza vígjátékokat egzotikus helyszíneken, az élvezni fogja.

2020.11.10 kissbarna

Ez meg megint mi volt? Ülj le Netflix, egyes!

2022.05.25 Dorkateo

Rém egyszerű kis történet, habkönnyű, B-kategóriás filmecske, egy unalmas vasárnap délutánra mégis megfelel csajos rágógumizásnak.

2022.02.28 vajafejeden

Kedves romantikus film, amiben megismerhetünk egy csodálatos trópusi szigetet és az ottlakókat. Igazi közösség fogadja az ide érkező katonai ellenőrt, ami végül az ő szívét is megolvasztja. Szeretem az ilyen bájos filmeket.

2020.11.07 Charvi30

Ez mennyire gáz film volt már, te jó ég. Messziről kerüljétek el, minden percéről süt az olcsóság és az ötlettelenség! Kiszámítható, üres, hagyjuk már az ilyet!

2020.11.06 Hitman

Vasárnap koradélutáni matinéfilm, csak épp nem a tévében, hanem a netflixen. Csak akkor, ha nagyon nincs más, de különben ízetlen, sótlan...

2020.11.05 LordOfWings

Egy újabb semmitmondó Netflixes romantikus film. Ennél még a Holidate is mérföldekkel jobb volt, pedig az is legfeljebb csak egy közepes. Ha már Netflix, van ott épp elég jó film, hogy ne kelljen ilyet nézni.

2020.12.02 BubuTe

Nem lettem gazdagabb egy élménnyel

El kellett volna olvasnom a hozzászólásokat, mielőtt megnéztem. Bárgyú, se füle se farka, nyálas romi film. A férfi főszereplő meg borzalmas volt.

2020.11.29 Andrea Nagy

Kár volt megnézni

Ötlettelen, humortalan, a férfi főszereplő játéka hiteltelen, de nem csak ő miatta olyan ez a film, amilyen. Rossz.