Közösség

Vélemény:

 

57 Karácsonyi hadgyakorlat

(2020)

Jókedvre derítő kellemes vígjáték

 
Ursus Arctos   2023.12.24 19:44
1

Sokan lehúzták ezt a filmet, amit én épp karácsonyos filmeket keresve találtam meg a Netflixen. Nekem a többséggel ellentétben kifejezetten tetszett ez a kis habkönnyű amerikai vígjáték. Gyönyörűek a helyszínek, és szerintem a sztori is rendben van. Adott egy amerikai katonai bázis a Csendes-óceánon, ahol jótékonykodással segít karácsonykor egy jószívű és nagydarab amerikai százados (Alexander Ludwig). A washingtoni kormányzat viszont épp bázis bezárásokon dolgozik, így felvetődik az említett támaszpont is lehetőségként, főleg, hogy fény derül Andrew százados ügyeire. Kiküldik a csinos Ericát (Kat Graham), hogy körmére nézzen a bázis ügyeinek. Ám a várakozással ellentétben: minden rendben van, sőt Andrew-ról kiderül, hogy nagyon is nagyvonalú, és nem adófizetői pénzből segíti a környező népeket. Vonzalom támad a fiatalok között, így a sztori átvált egy romantikus történetbe. Engem teljesen jókedvre derített a film, így nálam megérdemelten kap négy csillagot Martin Wood 2020-as rendezése. Szerintem aki szereti a romantikus, laza vígjátékokat egzotikus helyszíneken, az élvezni fogja.