Őrizet alatt

Őrizet alatt

Surveillance

Dennisnek egy biztonsági õr állást ajánl fel a feltételesen szabadlábra helyezõ bizottság. Harleynak a bűn ellen elszántan harcoló, mindent a maga elképzelései szerint intézõ kemény fiúnak, a kezei alá kerül. Eleinte minden a legnagyobb rendben zajlik de egy idõ után Dennisnek kezdenek gyanússá válni a munkahelyén történõ dolgok és rájön, hogy egy kegyetlen pszichopata alaknak dolgozik. Miután Harley észreveszi, hogy Dennis a barátnõjével Claire-vel csókolódzik a kamerák által vett területen és Clair visszautasítja Harley közeledését, elrabolja a nõt. Dennist ezek után már semmi más nem élteti, mint hogy elkapja Harleyt és átadja az igazság-szolgáltatásnak.

Rendező: Fritz Kiersch
Forgatókönyvíró: David Golden
Premier: 2006.06.09.

2017.05.07 mamiéstöti2

A film főszereplője remekül hozza a pszichopata karaktert, ami mindenképp pozitívumként említhető, de maga a történetnek számomra nem sok értelme volt.

2015.06.11 alexxx

Eleinte nem értettem miért keverik ezt a horror műfajhoz, de ahogy fokozatosan kibontakozott a cselekmény, elkezdtem rájönni. Mivel szeretek teljesen spontán filmeket válogatni, így kellemes meglepetésben volt részem, engem szórakoztatott.

2015.12.22 philboy

A film egy igazi idiótáról szól, aki terrorizálja a környezetében élőket. Egészében véve egy bődületes baromság, a feszültségkeltés még véletlenül sem működik. Szerencsére ott van Armand Assante, mint központi alak és igazán élvezettel alakítja a szerepét.

Nox
2018