Örökké

Sonny   2017. 01. 28.

Bár nekem abszolút valahogy a Ghost ugrik be a filmről, de inkább annak a túltolt csöpögős filmnek egy sokkalta korrektebb változata, mintha Spielberg fogta volna a koncepciót és kijavította. Szerintem teljesen szerethető az Örökké, én biztos, hogy még párszor megnézném.

trinagl   2015. 03. 12.

Engem nagyon megérintett, szerintem irtó kellemes film. Családi mozizáshoz nem biztos, hogy épp a legideálisabb, de minden esetre nagyon szép az egész.

Audrey Hepburn
Brad Johnson

Az eredeti A Guy Named Joe forgatókönyvét az a Dalton Trumbo készítette, aki később bár feketelistán szerepelt, a Római vakáció szerzője lett. Így Audrey Hepburn utolsó filmjében különös módon, de visszatér első filmjéhez.

(ArpiHajdu és Réci )

Az MGM 1943.ban készített egy filmet A Guy Named Joe (Egy Joe nevű fickó) címmel Lionel Barrymore és Spencer Tracy főszereplésével. Ezt dolgozta fel Steven Spielberg újra az Örökké című filmjében.

(ArpiHajdu és Réci )

Az Örökké volt Audrey Hepburn utolsó filmszerepe.