Csak a testeden át!

Csak a testeden át!

Over Her Dead Body
Lindsay Sloane
Eva Longoria

Henryt szörnyű tragédia éri, menyasszonya, a gyönyörű Kate az esküvőjük napján halálos balesetet szenved. Húga tanácsára Henry pszichológushoz fordul segítségért, hogy feldolgozza a történteket. Meglepetésére nemcsak csinos nő a lélekbúvár, a módszere is sajátos: a szerelem erejével gyógyít. Olyannyira, hogy rögvest egymásba is szeretnek. Henry és Ashley boldogságát azonban rossz szemmel nézi Kate szelleme. Szellemhez illően kísérteni kezd, feltett szándéka elválasztani egymástól a szerelmeseket. Célja elérése érdekében semmitől sem riad vissza.

Rendező: Jeff Lowell
Író: Jeff Lowell
Premier (HU): 2008.05.01.

2020.10.10 HannaK

Paul Ruddot nagyon kedvelem, egy tehetséges színész, de ez a film nekem nem tetszett. Longora karaktere rém idegesítő volt.

2017.10.26 indingo

Nem volt túl nagy eresztés a film. A története még elmegy, bár nagyon ne menjünk bele a részletekbe. Lake Bell nekem még egy szerepben sem volt szimpatikus.

2019.07.23 Ms. Akárki

Paul Rudd egyik legjobb romantikus filmje. Ütős volt a film kezdete, hogy az esküvő szervezése közben annyit replikázott a menyasszony végül míg egy jégszobor agyoncsapta...jujj. De a szelleme érthető okokból ittragatt a földön. Vicces és pörgős vígjáték.

2018.01.15 AngelCass

Nekem nagyon tetszett, jókat nevettem rajta,közrejátszott Paul Rudd alakítása is, szeretem a stílusát, minden filmjébe beleviszi saját humoros egyéniségét.De a többi színész is jól játszott.Történetét tekintve egy ismert témát dolgoz fel(Pl. Ghost) ... Több

2016.06.20 wooderman

Egyszerű középkategóriás romantikus vígjáték.Nem is túl izgalmas,féltékeny szellemről szóló film.Gyenge délutáni otthon ülős filmnek valo.