Csak a testeden át! (2008)

Over Her Dead Body

HannaK   2020. 10. 10.

Paul Ruddot nagyon kedvelem, egy tehetséges színész, de ez a film nekem nem tetszett. Longora karaktere rém idegesítő volt.

indingo   2017. 10. 26.

Nem volt túl nagy eresztés a film. A története még elmegy, bár nagyon ne menjünk bele a részletekbe. Lake Bell nekem még egy szerepben sem volt szimpatikus.

AngelCass   2018. 01. 15.

Nekem nagyon tetszett, jókat nevettem rajta,közrejátszott Paul Rudd alakítása is, szeretem a stílusát, minden filmjébe beleviszi saját humoros egyéniségét.De a többi színész is jól játszott.Történetét tekintve egy ismert témát dolgoz fel(Pl. Ghost) ... több»

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Paul Rudd egyik legjobb romantikus filmje. Ütős volt a film kezdete, hogy az esküvő szervezése közben annyit replikázott a menyasszony végül míg egy jégszobor agyoncsapta...jujj. De a szelleme érthető okokból ittragatt a földön. Vicces és pörgős vígjáték.

wooderman   2016. 06. 20.

Egyszerű középkategóriás romantikus vígjáték.Nem is túl izgalmas,féltékeny szellemről szóló film.Gyenge délutáni otthon ülős filmnek valo.

feketerigous   2016. 07. 25.

Őszintén, én csak Eva Longoria miatt néztem meg ezt a filmet. A született feleségekben véleményem szerint nagyon jól játssza a szerepét. Ezt a filmet már nagyon rég óta szeretem, minden alkalommal megnézem, amikor a tévé adja. :) Csak ajánlani tudom! :)

Emma109   2016. 08. 25.

Valahogy olyan filmre sikeredett, hogy minden női szereplő irritáló. A történet még elmenne.

Lindsay Sloane