indingo   2017. 10. 26.

Nem volt túl nagy eresztés a film. A története még elmegy, bár nagyon ne menjünk bele a részletekbe. Lake Bell nekem még egy szerepben sem volt szimpatikus.

AngelCass   2018. 01. 15.

Nekem nagyon tetszett, jókat nevettem rajta,közrejátszott Paul Rudd alakítása is, szeretem a stílusát, minden filmjébe beleviszi saját humoros egyéniségét.De a többi színész is jól játszott.Történetét tekintve egy ismert témát dolgoz fel(Pl. Ghost) kicsit másként, humorosabban.De mégis a szeretet a szerelem az ami irányítja az égész filmet.Mert sok film szól a hódításról, a szerelembeesésről , a közös életről , de ez a film egy ezeknél sokkal nehezebb témát dolgoz fel az elengedést, csak a sok humor háttérbe szorítja ezt a kényes témát. Összességében egy nagyon szellemes (a szó minden értelmében) filmre sikeredett, bátran ajánlom annak aki ki akar kapcsolódni.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Paul Rudd egyik legjobb romantikus filmje. Ütős volt a film kezdete, hogy az esküvő szervezése közben annyit replikázott a menyasszony végül míg egy jégszobor agyoncsapta...jujj. De a szelleme érthető okokból ittragatt a földön. Vicces és pörgős vígjáték.

wooderman   2016. 06. 20.

Egyszerű középkategóriás romantikus vígjáték.Nem is túl izgalmas,féltékeny szellemről szóló film.Gyenge délutáni otthon ülős filmnek valo.

feketerigous   2016. 07. 25.

Őszintén, én csak Eva Longoria miatt néztem meg ezt a filmet. A született feleségekben véleményem szerint nagyon jól játssza a szerepét. Ezt a filmet már nagyon rég óta szeretem, minden alkalommal megnézem, amikor a tévé adja. :) Csak ajánlani tudom! :)

Lindsay Sloane