Csak a testeden át!

Over Her Dead Body

2020.10.10 HannaK

Paul Ruddot nagyon kedvelem, egy tehetséges színész, de ez a film nekem nem tetszett. Longora karaktere rém idegesítő volt.

2017.10.26 indingo

Nem volt túl nagy eresztés a film. A története még elmegy, bár nagyon ne menjünk bele a részletekbe. Lake Bell nekem még egy szerepben sem volt szimpatikus.

2019.07.23 Ms. Akárki

Paul Rudd egyik legjobb romantikus filmje. Ütős volt a film kezdete, hogy az esküvő szervezése közben annyit replikázott a menyasszony végül míg egy jégszobor agyoncsapta...jujj. De a szelleme érthető okokból ittragatt a földön. Vicces és pörgős vígjáték.

2018.01.15 AngelCass

Nekem nagyon tetszett, jókat nevettem rajta,közrejátszott Paul Rudd alakítása is, szeretem a stílusát, minden filmjébe beleviszi saját humoros egyéniségét.De a többi színész is jól játszott.Történetét tekintve egy ismert témát dolgoz fel(Pl. Ghost) ... Több

2016.06.20 wooderman

Egyszerű középkategóriás romantikus vígjáték.Nem is túl izgalmas,féltékeny szellemről szóló film.Gyenge délutáni otthon ülős filmnek valo.

2016.07.25 feketerigous

Őszintén, én csak Eva Longoria miatt néztem meg ezt a filmet. A született feleségekben véleményem szerint nagyon jól játssza a szerepét. Ezt a filmet már nagyon rég óta szeretem, minden alkalommal megnézem, amikor a tévé adja. :) Csak ajánlani tudom! :)

2016.08.25 Emma109

Valahogy olyan filmre sikeredett, hogy minden női szereplő irritáló. A történet még elmenne.

2016.07.27 Karolyka

Főleg csak Eva Longoria egyik főszerepe bíztatott hogy megnézzem ezt a vígjátékot és nem voltak nagy elvárásaim. Szerencsémre. Rendkívül sablonos és felejthető vígjáték pár poénnal. Délutáni lazulós kikapcsolódásnak jó, de nem lesz maradandó élmény.

2016.02.18 [email protected]

Eva Longoria miatt voltam kíváncsi nagyon a filmre, mivel Született Feleségekben nagyon megkedveltem. Igazából nem egy rossz film, de igazán jónak sem nevezném, olyan "egyszernézős", esős vasárnapokra tudnám ajánlani.