Jony Crash   2017. 05. 30.

Nekem egy kicsit szokatlan volt látni Stephen Fry-t egy ennyire komoly szerepben, igaz nagyon is megbirkózik a feladattal, és nem is veszi túl merevre a formát. Nagyon tetszett, amit tőle láttam. Ezt a filmet csakis ajánlani tudom, az összes hibájával együtt. :)

issue   2016. 12. 15.

Mintha csak ráöntötték volna Stephen Fry-ra ezt a szerepet. Teljesen elhittem, hogy Wild-ot látom. Annak ellenére, hogy a film eléggé vontatott kicsit, a dramaturgia sok helyütt megmosolyogtatóan botladozik, én jól szórakoztam. Kiváló film!

Michael Sheen
Vanessa Redgrave
Vanessa Redgrave
Tom Wilkinson
Stephen Fry

A film szerepel az LMBT listán,mely azokat a filmeket tartalmazza, melyekben leszbikus, meleg, biszexszuális vagy transznemű szereplők szerepelnek,illetve a film cselekményére hatással van, ha a filmben azonos neműek közötti kapcsolat létesül.

Orlando Bloom filmes debütálása.