Outlander - Az idegen

Outlander

2019.01.15 Doloresz89

Szakmai berkekben rettenetesen elhanyagolt sorozat. Golden Globe -ot és Emmyt neki! Fantasztikus a történet, a zene, a szereplők... Claire és Jamie párosa mindent visz!

2015.01.20 quentin

Ez egy igazán jól sikerült romantikus sorozat, ami telis teli van kalandokkal. Azt olvastam külföldi oldalakon, hogy a cselekmény nem követi hűen a könyvben írtakat, de egy egész jó adaptáció. Ehhez annyit tennék hozzá, hogy nem mellesleg egy szenzác... Több

2015.08.24 kodin1

Bár soha nem olvastam a könyvet, semmit nem tudtam a történetről, a sorozat mégis könnyedén magába szippantott. Fogalmam sincs, hogy mennyire követi hűen a regényt, de ez egy igényesen összerakott tv show. A képi világ igényes, de természetesen minde... Több

2018.09.05 szabó.petra

Imádom, imádom!! Nagy hibát követ el az, aki kihagyja ezt a sorozatot. Magával ragadó szerelmi történet, mely izgalmas és kalandos. Egyszerűen a fotelhez láncolja a nézőt.

2015.02.24 barbi

nagyon jo es romantikus nekem bejott

2018.01.25 Magdesz

Ilyen az igaz szerelem! Nagyon tetszett a története.Mindenkinek ajánlom aki szereti a romantikát!

2016.03.19 Mirily

Romantikus igen. De csak a sorozat elején. Aztán olyan brutál fordulatot vesz az egész mintha disney meséből a Steven S. DeKnight féle Spartacusba csöppentünk volna. Tele van brutalitással, meztelenkedéssel, gyilkolással, sex-el. Olykor csak kapkodtam a fejem.

2016.01.15 andika

Igazán jól sikerült sorozat, kitűnő színészek, magával ragadó történet.Várom a folytatást.

2021.03.24 Daniko

Igen, láttam. A kedvenc sorozatom volt.