Para

Hősünk, a halál torkából visszatért, pohos, ötvenes ex-rendőr, Lajos. Régi barátja az állandóan szorongó, rossz előérzetekkel vívódó Feri; és felesége, Etus, aki a szeretet mindenhatóságában és a túlvilágban egyaránt hisz. És persze ott van közeli barátjuk, a huszonéves Tibi, aki igazi megszállottja a paranormális jelenségeknek és a különféle összeesküvés-elméleteknek - főleg mióta szüleit megcsapta egy gömbvillám. A négytagú baráti társaságot az ezotériához és a spiritizmushoz való vonzalom tartja össze - hozzájuk csatlakozik Etus húga, a frissen megözvegyült Évike, aki Etus házi mágiájának köszönhetően reménytelenül szeret bele Lajosba. A biztonsági őrként dolgozó… Több

Rendező: Fazakas Péter
Forgatókönyvíró: Csurgó Csaba
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2008.10.16.
Csuja Imre
Scherer Péter

2019.10.10 Dada

Tipikus magyar filmnek mondanám, aminek a története sehová sem tart, csak random módon el van vágva és kész. Jó karakterek, jó alakítások, de az egész forgatókönyv össze van csapva és kész.

2015.07.04 dulkap

Egy kissé lassú és ritmustalan krimi-vígjáték, amiben azért vannak jó poénok. Kicsit talán stílusában hasonlít a Kész cirkuszra, csak Fazakas Péternek nem sikerült olyan pörgősre és lendületesre csinálnia a filmjét, mint Dyga Zsombornak.

2017.09.25 SzFa Nézhetetlen

Nagyon, nagyon rossz film, soha nem szeretném újra látni, egyszer is nagyon sok volt. Senkinek sem ajánlom annyira borzasztó. A Magyar filmipar szégyene, rossz történet rossz alakításokkal.

2016.02.02 Jony Crash

Totálisan kész vagyok ettől a filmtől. Nekem Csuja Imre alakításai mindig nagyon tetszenek. :) Igazából ebből a filmből már csak Mucsi Zoltán hiányzott, akkor lett volna az igazi!

A film összbevétele 32 372 dollár volt (imdb.com).