Nő a baj (2001)

Saving Silverman

Nő a baj

freeman   2019. 09. 23.

Király vigjáték

Berto49 Nézhetetlen  2019. 05. 26.

A vígjátékok legalja

Még nagyon az elején tartottam a filmgyűjtésben, amikor ezt a förmedvényt lemezre írtam, talán – merem remélni – akkor meg sem néztem. Most a gyűjtemény rendezése közben 15 percig bírtam és elhűltem, hogy ezt az ócskaságot megőrzésre szántam. Az ilyen gagyiságokat ma már eszem ágában sincs megnézni, mert ellopott és pótolhatatlan idő az életemből. Elég, ha Jack Black nevét meglátom, ez a tény már garancia a nézhetetlen minősítésre. Ugyan sokan vannak, akik kedvelik, szívük joga. Erőltetett, agyament figurák és poénok összehordott halmaza. Viszont van igény ilyesmire és ha van kereslet rá, ki kell elégíteni. A kedvelőiknek jó szórakozást kívánok!

philboy   2016. 03. 08.

Hát ez egy bombasztikus film, amit érdemes megnézni. Az elejétől a végéig elképesztően humoros. Jack Black karakterét rettenetesen imádtam. Csakis ajánlani tudom.!

Edeske   2016. 06. 09.

Sablonos amerikai vígjáték, ami nem adott újdonságot. A színészek teljesítménye átlagos, alakításuk középszerű. Humora is közepes, semmi extra. Egyszer nézhető!

MattesBarca   2015. 05. 09.

Nem volt egy rossz film, de igazából még egyszer nem nézném meg. Főként azért is mert nagyon bugyuta. Nem úgy, hogy primitív lenne, vagy eszetlen, hanem mert próbál egy pici drámát belevinni a történet, ami nem csakhogy teljesen fölösleges, de kidolgozatlan is. Erről ennyit.

Amanda Detmer
Amanda Peet