Osztály, vigyázz!

Osztály, vigyázz!

High School High

A bohókás Richard tanár az édesapja által igazgatott elit középiskolában. Ezt a némileg védett és kiszámítható világot hagyja ott Richard az igazi kihívás kedvéért. Fehér ember létére tanárnak áll a város színesbőrű negyedében. A viszonyokra jellemző, hogy az iskolának saját temetője is… Több

Premier (HU): 1997.01.02.
Mekhi Phifer
Mekhi Phifer
Tia Carrere
Tia Carrere

2019.07.24 Di Canio

Megunhatatlan alap vígjáték, sulis gengszter stílus de nagyon nagy poénok vannak benne.

2016.06.09 Edeske

Nem vagyok oda a főszereplő színészért, de azért nem alakít rosszul ebben a filmben. Humora jó, szórakoztató film, de semmi extra. Egyszeri nézésre leköti, szórakoztatja a nézőt.

2015.07.28 miki

Tény, hogy nem egy tökéletes vígjáték, sőt nem is mondanám időtállónak, de a rengeteg sablon és klisé ellenére még mindig jópofa tud lenni. Szerintem ritkaság az ilyen.

2018.11.11 AlBundy

Nekem ez igazi sírva nevetős vígjáték, bármikor újra tudom nézni. Imádtam gyerekként, és imádom most, 30 felett is.

2018.01.04 Dius0520

Leírhatatlanul szeretem ezt a filmet. Annyira jó ez a történet, az iskolában kötelező tananyagként beépíteném.

Eric Allen Kramer ebben a filmben egy Hulk nevű karaktert játszik. Még 1990-ben Thor szerepében szerepelt a "The Incredible Hulk Returns" című televíziós filmben.Szerző: Thibo84

Jon Lovitz első főszerepe egy filmben.Szerző: Thibo84

Kotoko Kawamura filmes bemutatkozása.Szerző: Thibo84

Mekhi Pfifer és Malinda Williams egyaránt szerepelt a "Soul Food" című sorozatban.Szerző: Thibo84