Di Canio   2019. 07. 24.

Megunhatatlan alap vígjáték, sulis gengszter stílus de nagyon nagy poénok vannak benne.

AlBundy   2018. 11. 11.

Nekem ez igazi sírva nevetős vígjáték, bármikor újra tudom nézni. Imádtam gyerekként, és imádom most, 30 felett is.

Edeske   2016. 06. 09.

Nem vagyok oda a főszereplő színészért, de azért nem alakít rosszul ebben a filmben. Humora jó, szórakoztató film, de semmi extra. Egyszeri nézésre leköti, szórakoztatja a nézőt.

Dius0520   2018. 01. 04.

Leírhatatlanul szeretem ezt a filmet. Annyira jó ez a történet, az iskolában kötelező tananyagként beépíteném.

vejunkanew   2017. 05. 08.

Emlékszem, gyerekkoromban láttam még ezt, és már akkor nagyon tetszett. Azt szeretem benne, hogy nagyon egyszerű, ugyanakkor nem primitív a humora. Nem is tudom, hányszor láttam már, de még mindig nem tudom megunni. Szerintem nagyon vicces film.

miki   2015. 07. 28.

Tény, hogy nem egy tökéletes vígjáték, sőt nem is mondanám időtállónak, de a rengeteg sablon és klisé ellenére még mindig jópofa tud lenni. Szerintem ritkaság az ilyen.

Mekhi Phifer
Mekhi Phifer