Rabbit Hole

Rabbit Hole

2023.07.03 FelhasznaLOVEn

Amilyen jól indult, olyan rossz lett a harmadik részre. Abbahagytam, mert elvesztettem az érdeklődést.

2023.06.04 taba

Hová bújt a nyúl ?

A történet a manapság divatos összeesküvés-elméletekre épül, miszerint egy titkos háttérhatalom irányítja az embereket. Aki képes befolyásolni a médiát, az képes irányítani az emberek gondolkodásmódját is. Végig izgalmas, néhány csavarral és gyors lezárással. Az alkotók hamar befejezték, többet is ki lehetett volna hozni belőle.

2023.06.15 Lóri Ádámcsik

Jobbra számítottam

Az előzetes és az ajánlások/kritikák után jobbat vártam. Jó a történetvezetés, elég az akciómennyiség, jók a karakterek, de ahhoz, hogy igazán ütős legyen, valami hiányzott nekem. Talán, ha egy kicsit több betekintést nyertünk volna a „háttérhatalom” világába/felépítésébe/karaktereinek megismerésébe, akkor még izgalmasabb lett volna a sorozat. Talán majd a második évadban. :)

2023.04.06 GreyWolf

Kiefer Sutherland visszatért. :) Az első rész 15-20 percéig egy Leverage-koppintásnak gondoltam, de aztán kiderült, hogy más irányt vesz a történet. A végére nekem kerek egész lett a sorozat. De bevallom, reménykedem benne, hogy jön valami folytatás.

2023.04.03 Péter

Remek alakítások, forgatókönyv, tempó és a történet is megfogott. Rég láttam ilyen jó sorozatot, alig várom a folytatást.

2023.03.31 Róbert

Remélem a sorozat többi epizódja is ugyanolyan zseniális lesz, mint az első kettő. Mert eddig szinte hibátlan.