taba

1. évad (2023) - 8 epizód

Egy kém küzd a demokrácia megőrzéséért egy olyan világban, ahol a félretájékoztatás, a manipuláció, a megfigyelés és az ezeket a rendkívüli hatalmakat irányítók befolyásolják az élet minden… Több

Forgatókönyvíró: Glenn Ficarra, John Requa
Premier: 2023.03.26. | SkyShowtime (2023.04.02.)

2023.07.03 FelhasznaLOVEn

Amilyen jól indult, olyan rossz lett a harmadik részre. Abbahagytam, mert elvesztettem az érdeklődést.

2023.06.04 taba

Hová bújt a nyúl ?

A történet a manapság divatos összeesküvés-elméletekre épül, miszerint egy titkos háttérhatalom irányítja az embereket. Aki képes befolyásolni a médiát, az képes irányítani az emberek gondolkodásmódját is. Végig izgalmas, néhány csavarral és gyors lezárással. Az alkotók hamar befejezték, többet is ki lehetett volna hozni belőle.

2023.06.15 Lóri Ádámcsik

Jobbra számítottam

Az előzetes és az ajánlások/kritikák után jobbat vártam. Jó a történetvezetés, elég az akciómennyiség, jók a karakterek, de ahhoz, hogy igazán ütős legyen, valami hiányzott nekem. Talán, ha egy kicsit több betekintést nyertünk volna a „háttérhatalom” világába/felépítésébe/karaktereinek megismerésébe, akkor még izgalmasabb lett volna a sorozat. Talán majd a második évadban. :)

2023.04.06 GreyWolf

Kiefer Sutherland visszatért. :) Az első rész 15-20 percéig egy Leverage-koppintásnak gondoltam, de aztán kiderült, hogy más irányt vesz a történet. A végére nekem kerek egész lett a sorozat. De bevallom, reménykedem benne, hogy jön valami folytatás.

2023.04.03 Péter

Remek alakítások, forgatókönyv, tempó és a történet is megfogott. Rég láttam ilyen jó sorozatot, alig várom a folytatást.

(2023. 06. 12.)
A Rabbit Hole egy különösen kurrens húrokon játszó paranoid kém-, és politikai thriller. Miközben kicsit screwball komédia, meg heist krimi is. Ugyanakkor még ha tonálisan némileg ingadozó is, de végig feszült és izgalmas sorozat. A folyamatosan érkező csavarok őrülete eredményesen képes elleplezni a kisebb-nagyobb hibáit, mert azért sajnos vannak ... Több
Spy/Master
Aranyélet