Hát... egy másik sorozat, ami egy teljes országot szegezett a hét egyik napján a tévé elé.
Gyerekként látva nagy kedvenc volt. Felnőttként végig sem bírtam már nézni.
Viszont ad egy képet arról, hogy hogyan is bánhattak a rabszolgákkal egy olyan korb... Többan, ahol nemcsak a bőr színe, hanem a vér összetétele is számított.
Ármány, gyilkosság, szerelem, hatalom, emberi gyarlóság...
De szerintem mindenképp érdemes a figyelemre.
Szóval sorozatra fel, és jó szórakozást!