
Vélemények (4)
Nagyon szépen kibontotta Curie életét és munkásságát. Jól felvázolta a kor hímsoviniszta jellegét. Remek alkotás!
Nem igazán tudtam felfogni, mit keres a filmben Hiroshima vagy éppen Csernobil. Sok köze nem volt Curie felfedezéséhez.
Csalódás volt a film, azt hittem egy nagyszerű tudós életrajzi filmjét fogjuk látni, de nem így történt.
A világ első női szupertudósa, az első női Nobel díjazott, két elem felfedezője. Mi lehet ennél jobb és pozitívabb téma aktuálisan? A film ezzel szemben az összetett, biztosan nem könnyen kezelhető karakterábrázolása helyett Hirosima és a rádióaktivi... Több