Regression

Regression

2023.04.01 Interfectorem Sabnock

Emma Watson felnőtt

Alejandro Amenábar jó 23 évvel ezelőtt a Más világgal a horror egyik legemlékezetesebb darabját alkotta meg, amelyet (főleg a filmet záró fordulat miatt) azóta is rengetegen előszeretettel emlegetnek. Éppen ezért teljes döbbenetként ért, hogy ez a m... Teljes kritika

2016.02.02 hsanya182

Nem egy hű de nagy film, de vannak benne jó részek, nem az a sablonos nyomozós krimi-thriller, az egyház és a sátánizmus összefonódásában. Egyszer érdemes megnézni :)

2016.05.27 Bogi87

Mind Emma Watson, mind Ethan Hawke kiváló színészek és messzemenően eleget tesznek az általuk megformált karakterekkel szemben támasztott követelményeknek. Nekem magának a filmnek az alapkoncepciója nem tetszett annyira.

2016.04.15 irongozu

Szerintem ez értékesebb film annál, hogy úgy leírjuk, mint ahogyan azt a közvélemény tette, és egy határozottan intenzív és hátborzongató élménnyel gazdagodik az, aki tesz vele egy próbát. Azt viszont magam sem tagadhatom, hogy pont azok a vonások hi... Több

2016.03.18 Ragemarci

Nem lenne ez rossz, csak nekem nem tetszett az alapkoncepció, hogy a hisztériát ilyen misztikus álomjelenetekkel ábrázolják.

2016.09.17 krazucsi

Felejthető filmélményt nyújtott számomra a Regression. Számomra kissé túl sok volt benne a misztikusság, nem sikerült kihozni belőle azt, amit ki lehetett volna. Néha már idegesítő volt az apa karaktere azáltal, hogy hol emlékezett, hol nem emlékezett a történtekre.

2016.09.29 krajcsie

Egyáltalán nem tetszett nekem a Regression. Valahogy az egész film erőltetett volt számomra, nem tudott lekötni, izgalomban tartani. Persze érdekelt, hogy mi lesz a vége, de nem rágtam le a körmömet.