Regression (2015)

Dale Dickey
David Thewlis
Dale Dickey

krajcsie   2016. 09. 29.

Egyáltalán nem tetszett nekem a Regression. Valahogy az egész film erőltetett volt számomra, nem tudott lekötni, izgalomban tartani. Persze érdekelt, hogy mi lesz a vége, de nem rágtam le a körmömet.

hsanya182   2016. 02. 02.

Nem egy hű de nagy film, de vannak benne jó részek, nem az a sablonos nyomozós krimi-thriller, az egyház és a sátánizmus összefonódásában. Egyszer érdemes megnézni :)

Bogi87   2016. 05. 27.

Mind Emma Watson, mind Ethan Hawke kiváló színészek és messzemenően eleget tesznek az általuk megformált karakterekkel szemben támasztott követelményeknek. Nekem magának a filmnek az alapkoncepciója nem tetszett annyira.

irongozu   2016. 04. 15.

Szerintem ez értékesebb film annál, hogy úgy leírjuk, mint ahogyan azt a közvélemény tette, és egy határozottan intenzív és hátborzongató élménnyel gazdagodik az, aki tesz vele egy próbát. Azt viszont magam sem tagadhatom, hogy pont azok a vonások hi... több»

Ragemarci   2016. 03. 18.

Nem lenne ez rossz, csak nekem nem tetszett az alapkoncepció, hogy a hisztériát ilyen misztikus álomjelenetekkel ábrázolják.

krazucsi   2016. 09. 17.

Felejthető filmélményt nyújtott számomra a Regression. Számomra kissé túl sok volt benne a misztikusság, nem sikerült kihozni belőle azt, amit ki lehetett volna. Néha már idegesítő volt az apa karaktere azáltal, hogy hol emlékezett, hol nem emlékezett a történtekre.