Gigi   2016. 12. 29.

Ez az a fajta vígjáték, ami inkább paródia, egy rakás idióta rendőrről szól. Tudom, hogy ez alapján sokan azt gondolhatják, hogy akár dokumentumfilm vagy igaz történet is lehetne, de ez nem az. És szégyelljék is magukat ezért a gondolatért! Két lehetőség van, vagy jókat röhögsz rajta, vagy halálosan idegesíteni fog. Azok nézzék meg, akik tudnak röhögni a csupasz pisztoly típusú filmeken. Véletlenül kapcsolgatás közben bukkantam rá, és voltak benne olyan poénok, amiken hangosan tudtam röhögni. Annyira hülyék, hogy az már fáj. Persze a stílusból adódóan néha erőltetett, de ez van...

Pock   2016. 07. 07.

Elég gyenge vígjáték. A színészek alakítása sem győzött meg. Sablonos, átlagnál rosszabb vígjáték gyenge humorral. Én nem ajánlom, szerintem időpazarlás megnézni.