Richie Rich - Rosszcsont beforr

Christine Ebersole
John Larroquette
Christine Ebersole
Edward Herrmann

Kertjében ott a hullámvasút, a ringlispil még nem jutott eszébe. Ha megéhezik, betér a saját McDonalds üzletébe harapni valamit. Van valami közös ügye Claudia Schifferrel. Õ Richie Rich, a gézengúz milliomos kölyök. Életébõl csak egyvalami hiányzik: a barátokat még a legtökéletesebb komornyik sem pótolhatja. Egy elvetemült banditának pont a Richie-vagyonra fáj a foga. Richie szüleit elrabolják, õt, az egyedüli örököst, bérgyilkosok üldözik. A srác élete fenekestül felfordul. De nem hagyja magát. Talán végül igaz barátokat is talál.

Rendező: Donald Petrie
Forgatókönyvíró: Neil Tolkin, Tom S. Parker, Jim Jennewein
Premier (HU): 1995.07.06.

2019.04.25 Norbert93

Milliószor megnéztem, még VHS-re is felvettem, szerettem volna egy napra én is Richie Rich lenni. Aranyos, erőszakmentes, igazi gyerekeknek szóló vígjáték.

2017.11.02 indingo

Kedvelhető film. Én akkortájt nagyon bírtam Macaulay Culkint, sajnálom, hogy kisiklott az élete. Maga a film egy gyerekeknek szóló történet, az arra jellemző akcióval és poénokkal.

2015.10.16 rbernadett

Ebben az időben Macaulay Culkin nagyon foglalkoztatott sztár volt. Valami szerepet keresni kellett neki folyamatosan, és így jött az ötlet erre a feldolgozásra. Szerintem nem lett ez olyan rossz, de érdemes tudni hozzá, hogy ez egy rajzfilm feldol... Több

2015.05.14 ZeroHero

Nagyon eroltetett es gagyi, szerintem M. Clukin leggyengebb filmje. mindenesetre az biztos, h hatalmas a kontraszt a Jofiu beli alakitasa es ekozott a szirupos, eroltetetten vicceskedo moslek kozott.

2018.01.31 diumiu

Macaulay Culkin azon korszaka közé tartozik ez a film, amikor még szívesen néztem és szerintem ez a filmje is jól sikerült. Ugyan nem egy világmegváltó története van a filmnek, de kikapcsolódásnak tökéletes.

A film forgatásának idején, minden bizonnyal Macaulay Culkin volt az egyik leggazdagabb gyerek a világon. Szerző: rbernadett

A szupermodell Claudia Schiffer első hollywoodi filmszerepe volt ez a film, mindössze 24 évesen.Szerző: ZeroHero