2018.01.22 Evcsi95

Nagyon szeretem a tini sorozatokat. Ez a sorozat se nem nyálas, se nem unalmas. Minden megvan benne ami kell, emellett izgalmas és fordulatos, mindig van min aggódni vagy gondolkozni. Némelyik karaktert furának tartom, pláne így a második évad felénél, de biztos minden kiderül majd szépen sorjában.

2018.10.14 Indkgo

Nem láttam belőle sok részt, ezért nem is fogom tudni elmondani a vélemyényem annyira, de látszólag ez egy olyan sorozat ami a szerelemről, suliról, lányok, fiúkról szól, ezért is mondanám rá, hogy tini sorozat. Testóm látta és azt mondja, nagyon szereti, lehet majd nekem is megkéne néznem. :)

2020.09.09 Antónia

Amikor pár éve belekezdtem a sorozatba az első 20 perc után abba is hagytam. Nem tetszett. Aztán egy kis idő megint elkezdtem nézni és egyszerűen beszippantott. Nagyon izgalmas és változatos a cselekménye, tele van izgalmakkal és tökéletes tini sorozat bár felnőtteknek is ideális lehet.

2019.01.15 Doloresz89

Általában már nem nézek tini sorozatokat /filmeket, de ez üdítő kivétel. Izgalmas, vicces, szexi és romantikus. Függővé tesz.

2016.11.14 marklar

Nekem bejött, mivel a Twin Peaks is az egyik kedvencem, és hát az ilyesféle sorozatokat alapból imádom. Szerintem ez még jobb is, mert nem annyira elszállt. Tényleg, mint egy képregény. És ami a lényeg és nekem sokat számít, hogy szimpik a szereplők.

2016.11.06 Ximpi

Nem tudom miért ez a hype körülötte, szerintem olyan átlagos, hogy a fal adja a másikat.

2017.10.09 TMLNSN ANGELIKA

Bár végig néztem az első évadot, és a másodikba is belekezdek majd, nem egyszer előfordult, hogy untatott, nem mellesleg néhány karakter erősen idegesít. Agyon van hypeolva.

2019.01.11 rrjuli

Riverdale

Minden idők kedvenc sorozata!Nagyon jó szinészek,érdekes sztori,nem bírtam abbahagyni

2020.04.29 Linda083

Izgalmas tini sorozat. Nekem az egyik kedvenc sorozatom. Az első és a második évad a kedvencem.

2018.02.12 esztii0128

Szerintem az egyik legjobb sorozat. Én minden egyes részt imádtam. Csak ajánlani tudom, azoknak akik szeretik az ilyesfajta sorozatokat.