Rómeó és Júlia

Romeo + Juliet

2016.04.13 Panda

Az egyik leghíresebb és legismertebb romantikus alkotás, aminek ez a megfilmesített formája is nagyon tetszett. Nagyon megfelelő színészeket találtak az adott karakterekbe.

2016.05.02 Kutyus

Alap romantikus dráma nagyon jó szereplőkkel és profi alakítással. Rendezése nagyon igényes. Összetett, kategóriájában átlagnál jobb film. Magával ragadott!

2016.01.27 Kandurbaba

Shakespeare művének az egyik legjobb feldolgozása ez. Nagyon találó a szereplők választása. Jó karakterek, igazi romantikus, magával ragadó dráma, érzelmileg megfogó.

2016.01.31 Cirmici

Érdekes hangulatú feldolgozás, a színészek összeválogatása miatt én többször is megnéztem ezt a filmet. nekem tetszik benne ez a modernség, így különös köntöst kapott az egész jellege.

2016.09.30 krajcsie

Nem szeretem, ha egy klasszikust modern köntösben akarnak újra a közönség elé tárni, így ezzel a filmmel kapcsolatban bőven volt fenntartásom. Ennek ellenére amit láttam, tetszett és egy idő után azt is megszoktam, (ami kezdetben kissé fura volt), hogy bár a film modern, a szereplők mégis a shakespear-i nyelvet beszélik.

2016.04.23 Macko

Igazi szentimentális romantikus film. Szerintem a színészek alakítása is meggyőző. Nekem atjott a film, Érzelmileg is magával ragadó és szórakoztató, jó dráma. Érdemes megnézni.

2016.01.17 viraggg

Magát, Rómeó és Júlia történetét szeretem. Leonardo Dicapriót szeretem. A többi színész is jól alakította a karakterét, ezt is szeretem. De ezt a filmet nem szeretem. Nekem valahogy nem fér össze a modern kép és a Shakespeare-i nyelv. Ez annyira zavart végig, hogy magára a filmre nem is nagyon tudtam koncentrálni.

2015.02.16 pilla92

Imádom Leot, annyira kis cuki volt*.* A legjobban az ilyen romantikus filmekben tudom elképzelni. A filmben az tetszett a legjobban, hogy kicsit modern volt, így közelebb áll az én korosztályomhoz .

2015.01.28 Diana

Nagyon szeretem ezt a modern feldolgozást, bár a rímek kicsit idegesítőek tudnak lenni. A két színész fantasztikus.

2015.02.01 sharpshuta

Kamaszkorom egyik kedvenc filmje, modern formába önti a jól ismert történetet, csak szeretni lehet! A zene fülbemászó, a színészi alakítás páratlan.

2015.10.09 UmpaLumpa

A szereplőválogatással volt némi gondom, bár két ilyen ikonikus karaktert nyilván nehéz olyan színésznek adni, akivel mindenki elégedett. Leo itt kiteljesíthette tinibálványságának minden kis részletét, Claire Danes pedig nagyon ártatlanul pislogta v... Több

2015.03.02 luba323

A Shakespeare-feldogozásokból hozzám sokkal inkább a Kenneth Branagh-féle verzió áll közelebb. A Sok hűhó semmiért nagyon izgalmasra sikeredett, a Szentivánéji álom pedig nagyon szépre, a Rómeó és Júlia pedig kicsit mintha vesztett volna bájából és t... Több

2015.01.17 Jackob

Örök érvényű történeteket - és mi lehetne a szerelemnél időtlenebb - viszonylag egyszerű úgy átültetni modern környezetbe, hogy a lényege megmaradjon. Hogy ez mennyire tetszik a klasszikusokat védőknek, az más kérdés, de a Rómeó és Júlia átültetése s... Több

2015.02.01 bpetra25

Imádom Leonardo-t,és imádom a Rómeó és Júliának ezt a modernebb változatát is,van benne minden,ami egy jó filmhez kell!