Sabrina, a tiniboszorkány

Sabrina, a tiniboszorkány

Sabrina the Teenage Witch

A 16 éves Sabrina két, kissé furcsa nagynénjével, Hildával és Zeldával él együtt. A nénik már éltek az előző évszázadokban is, mivel boszorkányok, és Sabrinát varázserővel ajándékozzák meg születésnapja alkalmából. Ez azonban azzal is jár, hogy le kell tennie… Több

Rendező: Takács Tibor
Caroline Rhea
Nate Richert
Britney Spears

2016.02.15 doroffee

Valószínűleg elfogult-vagyok, mert óriási Sabrina, a tiniboszorkány-fan vagyok... más valószínűleg kevésbé értékelné jóra ezt a filmet. Én örültem, hogy újra láthatom az egyik kedvenc tévésorozat-szereplőmet, bár ez a film nekem kicsit nélkülözte azt... Több

2016.01.04 olgaasFug

Annak ellenére, hogy a film egészen szórakoztató és könnyed, nem igazán fogott meg. Egy kicsit túlságosan is felejthető a sztori, de egy közös családi filmes délutánhoz pont ideális.

2015.05.11 Jony Crash

Én annak idején imádtam a sorozatot, főként Salemet a beszélő macskát. Elképesztően poénos volt, és minden epizódra jutott valami. A film azonban sajnos nem igazán tudja hozni ezt, valahogy olyan lapos. Azért a rajongóknak érdemes megnézni egyszer, de félek, hogy másoknak is csak csalódást fog okozni. :(

A Sabrina legjobb barátját alakító Michelle Beaudoin-t az első évad után kiírták a sorozatból, mivel a nézők nem voltak elégedettek az alakításával. Pedig ő volt az egyetlen színész, aki korábban szerepelt a Sabrina, a tiniboszorkány Tv film verziójában is.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Britney Spears szerepelt a sorozat negyedik évad egyik epizódjában, amelyben elénekli a (You drive me) crazy című számát, amely egyébként Melissa Joan Hart 1999-es romkomjának, a Drive me crazy-nek a soundtrackjén található. A színésznő, aki jó barátságot ápolt az énekesnővel a videoklipben is szerepelt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Sarah Michelle Gellar-nak felajánlották Sabrina szerepét, de ő inkább a Buffy, a vámpírok réme főszerepét vállalta el helyette.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Salemnek, a macskának Nick Bakay kölcsönözte a hangját, aki egyben a sorozat egyik írója is. A képregény verzióban a macska vöröses színű volt és nem beszélt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Sabrina története legelőször egy Archie képregényben jelent meg, 1962-ben. A képregény szerint Sabrina nem félvér boszi volt, hanem a nénikéi teremtették meg őt. A Tv showban az édesanyja ember, az édesapja pedig varázsló.Szerző: ArpiHajdu és Réci