Csendes éj

Csendes éj

Silent Night

Nell, Simon és fiuk, Art készen állnak arra, hogy megszervezzék barátaik és szeretteik számára a tökéletes karácsonyi vacsorát. Minden ragyog a lakásban, a hangulat meghitt és családias. Az érkező vendégek azonban még csak nem is sejtik, hogy ez lesz életük utolsó vacsorája, hiszen ezen az… Több

Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2021.09.16.
Roman Griffin Davis
Roman Griffin Davis

2023.01.01 pj19

Őszintén, nem tudom hova rakni a filmet.Valahogy nem jött át hogy ez egy karácsonyi film. Volt benne spiritusz,de valahogy nem fogott meg benne semmi igazán, pedig a színészi alakítások jók lettek.

2022.12.27 BloodyMary

Nem tudom, hogyan nevezhetik ezt vígjátéknak. Sötét, szomorú, és a legkevésbé sem vicces. Egyáltalán nem való karácsonyhoz.

Camille Griffin első nagyjátékfilmes rendezése.Szerző: csd

A történetben Nell és Simon gyermekeit a rendező fiai, Roman Griffin Davis, Gilby Griffin Davis és Hardy Griffin Davis alakítják.Szerző: csd

Keira Knightley és Matthew Goode korábban a Kódjátszma és a Hivatali titkok című filmekben szerepeltek együtt.Szerző: csd

Keira Knightley elárulta, hogy a film forgatásával sikerült elkészülni még azelőtt, hogy a koronavírus-járvány következtében kialakult helyzet miatt országos lezárást rendeltek volna el az Egyesült Királyságban.Szerző: csd