Taxidermia

Három történet. Három kor. Három férfi. Nagyapa, apa, fiú. Egy tisztiszolga, egy élsportoló és egy preparátor mester. Az egyik szerelemre vágyik, a másik sikerre, a harmadik halhatatlanságra. A nagyapa fantáziál; lázas képzeletével fűti be magának fagyos kis kamráját a hideg téli estéken. A megtermékenyítõ erejű képzeletnek semmi sem szab határt. Az apa zabál, négy évig volt szekcióelsõ az Édesiparban. Mártott ostyában egyenesen verhetetlen, 2,98 az egyéni rekordja (csak úgy viszonyításképpen, az Igor Vosztongonov 3,21-gyel lett Európa-bajnok Szófiában).

Rendező: Pálfi György
Ország: Ausztria, Franciaország, Magyarország
Premier (HU): 2006.11.09.

2024.01.03 Majorkas

Gusztustalanság No. 1

Értem én a mondanivalóját, ha országimázs-filmnek készült, akkor mellélőttek vele, pedig annyira minden hazai benne, és nem pozitív értelemben. A top 5 legbetegebb film közé való, és gusztustalanságban verhetetlen nálam.

2016.02.14 doroffee

Értem, hogy mit akart a film mondani, főleg a testképzavarokról és a mániákusságról, de azt kell mondjam, ezt a filmet nem az én ízlésemnek és gyomromnak találták ki (pedig nem vagyok egy nagyon-nagyon nebáncsvirág alkat).

2016.10.23 vivikejencikelara

Nem is tudom miért készítették el ezt a filmet. Nem értem mi a lényege, viszont annál gusztustalanabb. Perverz, beteg jelenetekkel, horrornak igazán nem nevezném. Ízléstelen az egész film és tényleg nem értem mi is a mondani valója.

2021.11.17 Péter Fazekas

Beteg film.

2015.12.28 Gabor

Beteg egy film.Rendszerváltás ide vagy oda.Van benne bőven morbid jelenet,hányás okádás stb.Kell azért gyomor hozzá ,hogy végignézd. Egyébként én sem tudom hová rakni,mert minden fél óra más és más.

A film összbevétele 10 205 dollár volt (imdb.com).

(2021. 11. 25.)
A Balatony család undorítóan egyedülálló históriája valóban megnyitotta a magyar filmgyártás azon ismeretlen, mély kamráit, amelyek Kálmánban is feltárultak, ha elkapta őt a mámor. Több

(2016. 04. 27.)
Miért kötelező megnézni? Aki szereti Parti Nagy Lajost, annak nem sorakoztatok fel érveket, a többieknek pedig csak annyit mondanék, tömören és finomkodás nélkül: mert gyomorforgatóan, felháborítóan jó. Több