Ezüstnyíl (1986)

Ginga: Nagareboshi gin

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Norbert93   2019. 05. 14.

Először még a 4 részes, megvágott és gyenge magyar szinkronnal ellátott verziót láttam, majd évek múlva volt szerencsém az eredeti japán verzióhoz is és azt kell mondjam abban sem csalódtam. Mai felfogásommal nézve kicsit hülyén néznek ki a repülő szuperkutyák és a bérlakás méretű medvék, de a sztori kidolgozottsága, az akkori technikával készült grafika és páratlan zenei aláfestés ezt teljes mértékben feledteti, sőt inkább megadja az anime világának igazi hangulatát.

Deku   2017. 08. 24.

Aprólék koromban láttam már egy pillanatra se nagyon emlékszek belőle akkoriban még VHS-en ment a videózás de nagyon tetszett. Többször újra tudtam nézni.

Thirst0626   2018. 07. 12.

Egyszerűen imádom. Gyerekkorom kedvence.

Lukács Anett   2018. 01. 09.

Gyerekként is sokat néztem és mostanság is, pár évente újranézem :)) az egyik legjobb

gandalf01   2016. 05. 12.

Mindenkinek ajánlom, aki szereti a szívhez szóló, értékes filmeket. Ez az animációs film bátorságról, igazságról és szabadságszeretetről szól...