Ezüstnyíl

Ezüstnyíl

Ginga: Nagareboshi gin

1. évad (1986) - 21 epizód

Egy Akita-Inu kutyusra vár a feladat, hogy megmentse népét a garázdálkodó Medvétől.

(KaTuS55)

Zene: Goro Omi
Szereplők: Eiko Hisamura
Ország: Japán
Premier: 1986.04.07.
Több

2019.05.14 Norbert93

Először még a 4 részes, megvágott és gyenge magyar szinkronnal ellátott verziót láttam, majd évek múlva volt szerencsém az eredeti japán verzióhoz is és azt kell mondjam abban sem csalódtam. Mai felfogásommal nézve kicsit hülyén néznek ki a repülő sz... Több

2017.08.24 Deku

Aprólék koromban láttam már egy pillanatra se nagyon emlékszek belőle akkoriban még VHS-en ment a videózás de nagyon tetszett. Többször újra tudtam nézni.

2018.07.12 Thirst0626

Egyszerűen imádom. Gyerekkorom kedvence.

2016.05.07 julisX

Még gyerekkoromban láttam, és utána 20 évvel is ugyanazt tudom mondani: nem veszített az értékéből. Ugyanakkora lelkesedéssel követtem a kutyus kalandjait és lekötött. Sőt több rejtett dolgot is észrevettem, ami a mondanivalóját illeti.

2016.05.12 gandalf01

Mindenkinek ajánlom, aki szereti a szívhez szóló, értékes filmeket. Ez az animációs film bátorságról, igazságról és szabadságszeretetről szól...

A sorozatban gyakorlatilag az összes japán kutyafajta szerepel. Szerző: Norbert93

A főszereplő, Ezüstnyíl fajtája Akita-Inu. Valójában ebből a fajtából sohasem létezett ezüst színű, fajtatiszta egyed. Szerző: Norbert93