Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Skam (2015-2017)

Skam

belavagyok   2020. 10. 30.

Az élet minden területéről mutat be témákat, direkt nem problémákat írok, amelyek beszédtémák, és foglalkoztatják a társadalmat. Mindezeket kicsiben, egy középiskola keretein belül.

Szilonka   2018. 07. 01.

A SKAM egy elképesztően jó norvég tinisorozat. Az utolsó rész már egy éve lement, de hozzám csak most ért el, ez az amúgy elég szorozat. Teljesen véletlenül akadtam rá és adtam neki egy esélyt. És ilyen jól tettem. Nem sűrűn néz az ember norvég film... több»

indingo   2018. 08. 04.

Csak jót lehet róla mondani. Egyedi és aktuális. Komoly témákhoz is bátran hozzányúl és igényesen oldja meg.

Deku   2017. 08. 22.

Nagyon élethű sorozat lett és tényleg olyan dolgokkal foglalkozik ami mindennap megtalálható az életben. Nagyon odatették az egésznek a hangulatát. Összeszedett, klisé mentes fantasztikus.

dailyfilmsan   2018. 12. 14.

Tini dráma hegyek. Jó volt és élvezhető volt a sorozat nagyon gyorsan végig lehet szaladni az összes évadon hiszen rövid 20-50 perces részei vannak mikor hogy jön ki az elején inkább rövidebbek de az évadzáró általában 45-50 perc közé esik. Érdekessé... több»

Lamboh   2017. 10. 24.

Megannyi amerikai és ázsiai tinisorozat után, legvadabb álmaimban sem gondoltam volt, hogy a norvégoktól fogom megkapni a műfaj legjobb példányát. Annyira valósághű, és olyan emberi karakterekkel dolgozik, hogy évadról-évadra teljesen lenyűgözött. Sz... több»

TomÁcs   2018. 08. 10.

Nekem nagyon tetszett ez a sorozat, habár már kinőttem ebből a stílusból. Komoly és könnyed témák is voltak benne.

Marlon Langeland
Iman Meskini
Iman Meskini
Lisa Teige

Tarjei Sandvik Moe (Isak) nincs jelen egyik közösségi oldalon sem, nem lehet tudni magánéletéről semmit.

(bukottangyal)

Norvégiában már vannak külön Skam-túrák, ahol a rajongók bejárhatják a sorozatban szereplő helyeket. Mint pl.: az iskolát, a padot ahol Noora és William először randizott.

(bukottangyal)

Eredetileg csak online szerették volna adni, de a nem várt népszerűsége miatt a tv-ben is elkezdték közvetíteni.

(bukottangyal)

Minden évadnak van egy főkaraktere, akinek a szemszögéből láthatjuk az eseményeket.

(bukottangyal)

Simán 9/10, elég addiktív sorozat. Vannak hibái, de az őszinte megközelítés könnyedén elfedi ezeket. Mindenki nagyon a szívemhez nőtt, kíváncsi vagyok, kinek mi lesz a története. Meg hát mikor volt utoljára kifejezetten jó, hiteles tinisorozat? több»

Ahogy az várható volt, megint a lányok lesznek inkább előtérben, de azért a fiúknak is volt némi sziporkázásra idejük. Sok rajongó örülhet, hogy Isak és Even között minden okésnak tűnik, kábé olvadoztam a monitor előtt, hiába, még élénken él bennem a (többször is újranézett) 3. évad. Remélem lesznek Sana-Isak közös jelenetek, a beszélgetéseiket nagyon szerettem a 3. évadban. több»