Skam

Skam

2019.04.24 Hardinmylove

Egyik kedvenc sorozat!

Én az egyik barátnőm kedvéért kezdtem nézni, de ez egy valóságos csoda, imádtam, ahogy állandóan buliznak, de azért vannak benne viszályok, titkok, és a nagy kedvencem, szerelem. Noora és Williem, ők a kedvenceim, de azért csak megsúgom, szerintem Isac és a barátja, a kis meleg párosunk cukibb, mint Nooraék...❤ Maga a sorozat végtére is más kultúrát is bemutat, és szerintem ez fantasztikus. Kár, hogy befejezték, és offot kapott a sorozat, mert még szívesen néztem volna. Ave es Chris kapcsolata..., mert ugye a negyedik évadból csak annyit tudunk meg, hogy együtt "alszanak"????❤ A lényeg, egy baromi jó sorozat, és, ha unalom van, szinte bármikor szívesen újranézem.

2017.01.24 Barbara Katona

Tiszta sorozat, tényleg a valóságot ábrázolja és alapvető tini kori megaláztatásokkal foglalkozik. Szóba kerül a vallás, a homoszexualitás, a kirekesztettség, a felsőbbrendűség, a hierarchia, az elfogadás, az igaz barátság, a saját életünknek a realizálása.

2019.06.09 blahblah98

Zseniális sorozat. Tetszett, hogy minden évad egy adott karakterre fókuszál, ezáltal esélyünk van a megismerésére. Szintúgy élveztem, hogy eltérőek voltak a feldolgozott témák, a történetszál. A színészek előtt pedig le a kalappal!

2017.07.29 Alexandra Sebők

A fiatolokrol keszitett sorozatok vagy epp filmek mindig a figyelmem kozeppontjaban vannak/voltak. Ez az eddigi legjobb sororzat amit regebb ota nezek es persze imadok is.

Számomra inkább egy iskolai élet(vitel) követése.

2018.06.30 vivien_virag_2001

Legjobb sorozat, amit valaha láttam imádom.