Sorstalanság

Sorstalanság

2022.08.17 JRD

Érintett emberként nem könnyű ezt a filmet sem dicsérnem, sem kritizálnom. Elolvastam a könyvet - bevallom tetszett. (Családom túlélő tagjai sokat meséltek erről a korszakról.) A film viszont kettős érzelmeket váltott ki belőlem. Ebben az időben diva... Több

2016.09.27 Zoe091

Nagyon meghatott a film. Megrázó történelmi tény. Úgy jellemezném, hogy szomorú, de igaz. Elgondolkodtató a történetet. A magyar filmek közül, a legkiemelkedőbb.

2015.06.29 Prücsök

Ez a film magával ragadja a nézőt! Olvastam a könyvet is, amit nagyon jól visszaad a film, hihetetlenül nyomasztó, megindító és megrázó az egész. Nagy Marcell alakítása pedig egyszerűen kiváló!

2022.08.09 Reitman

A könyv zseniális, a színészek jók ill. zseniálisak. A történet nagyon erős, a filmezés jó, a rendezes... hát, no comment. A film "oké".

2019.06.03 kevelin

az egyik legjobb magyar film ami valaha keszult bar hozzatenem hgoy ehhez kellet egy alapregeny is ami szinten brutalisan jol van megirva. tulajdonkeppen az a film ami ebben a temaban keszult mindig eladhato mert az emberiseg egyik legkegyetlenebb idoszakat mutatja be. szoval nagyon mellenyulni nem lehet

2014.11.02 tamas84

Nagyon szépen megcsinált film. Tényleg meglepően jól "felöltöztették" a történetet. Régebben láttam, és csak arra emlékszem, hogy furcsa volt, ahogy nem vadászta az érzéseimet. Egyszerűen csak levetítettek egy történetet. Szerintem ez lehetett a csat... Több

2015.01.20 kasztni

Nekem nem mondott túl sokat. Egy olyan film volt, amely témájánál fogva akkoriban vonzotta az elismeréseket. Mivel mindenfélével összefüggésbe hozták és belemagyaráztak dolgokat, kerekedett körülötte egy elég nagy hype.