Soy Luna
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

alexa3333   2018. 08. 17.

Egy nagyon szuper sorozat. Tetszenek benne a titkok Luna múltjával kapcsolatosan. Matteo mindent megtesz annak érdekében hogy visszahódítsa Lunát és ez sikeres lesz a 2.évadban. Nina és Simon Luna legjobb barátai mindenben támogatják a múltja keresésében. Ámbar és Luna elenségek, végül barátok lesznek.

doobie   2016. 09. 29.

Az én 12 éves lányomnak ez lett az új kedvence, nyelvgyakorlás képpen minden nap néz belőle egy keveset

felicity   2017. 08. 02.

Egyszerűen imádom! Izgalmas a történet és jók a karakterek. Luna kedves lány mindig mosolyog

authorgirlll   2018. 08. 17.

Kedves kis sorozat de sokban hasonlít az elődjéhez a Violettához. Az intrikák, a szerelmi szál és a barátságok fonalai szövik össze annyira hogy élvezhető legyen.

Domino   2016. 09. 14.

ez nagyon gagyi, 15 év fölött biztos nem ajánlom.