alexa3333   2018. 08. 21.

Nagyon jó sorozat. Nagyon tetszett. Jók a történetek. Vicces, humoros sorozat. Néhány rész tanulságos. Nézd meg te is mert egy nagyon szuper vicces sorozat.

SzFa   2017. 09. 29.

Marhára gyenge sorozat, a történet nagyon amerikás. Dez karakterét nagyon bírtam, tiszta vicces. Volt egy pár rész ahol hangosan felnevettem, de összességében nem nagy dolog.

authorgirlll   2018. 08. 17.

Az egyik kedvenc sorozatom, Dez a kedvencem és csak azért kap egy pont mínuszt mert nem tetszik néhány szinkronhang. De ez abszolút nem a sorozat hibája.

katalin19   2015. 10. 31.

Ez a sorozat is a kedvenceim közé tartozik. Zenés, vicces, változatos. Néha drámai, néha ijesztő, mindig alkalomhoz megfelelő részek vannak. Laura is a példa képeim közé tartozik.

Ross Lynch
Raini Rodriguez