SzFa   2017. 09. 29.

Én imádtam, szerettem a zenéket, a táncokat. Számomra a történet is teljesen okés volt. Miley Cyrus és a barátai jól szerepeltek a sorozatban. Nem véletlen volt akkor sikere 2006 környékén.

authorgirlll   2018. 08. 17.

Amikor én voltam tíz éves ez a sorozat ikonikus volt. Minden lány és néhány fiú csak erről beszélt. Minden lánynak és fiúnak ajánlom mivel ez még nem az a nyálas Disney sori.

emiel   2015. 02. 05.

A lányom nagyon kedveli a sorozatot, bár én ilyen idős koromban egészen máson nevelkedtem, de hát az egy más generáció volt. Egyébként ha félreteszem az előítéleteimet, még azt is mondanám, hogy egy aranyos tinisorozatról van szó, de a magam szórakozása kedvéért azért nem nézném. Ez pont annak a korosztálynak való, akiknek készül, annak elmegy.

Heather Locklear
Kevin Jonas
Summer Bishil
Leigh-Allyn Baker
Cheryl Hines
Cheryl Hines
Billy Ray Cyrus

A Jacksont játszó Jason Earles több mint 15 évvel idősebb a karakterénél.

A sorozat minden résznek címe utalás egy híres dalra.

Miley Cyrus parókáját az énekes- és színésznő homlokához ragasztották, hogy ne eshessen le róla.