Hannah Montana

Miley Stewart (Miley Cyrus) kettős életet él. A tizennégy éves Miley nappal átlagos tinilány, éjszaka azonban a híres popénekesnőként, Hannah Montanaként áll a színpadra. A titkot rajta kívül mindössze négyen tudják: apja, Robby Ray Stewart, testvére, Jackson, valamint két legjobb barátja, Lilly… Több

Premier (HU): 2007.09.22. | Disney+ (2022.06.14.)

1. évad (2006) - 26 epizód

Leigh-Allyn Baker
Cheryl Hines
Cheryl Hines

2018.10.15 emiel

A lányom nagyon kedveli a sorozatot, bár én ilyen idős koromban egészen máson nevelkedtem, de hát az egy más generáció volt. Egyébként ha félreteszem az előítéleteimet, még azt is mondanám, hogy egy aranyos tinisorozatról van szó, de a magam szórakoz... Több

2017.09.29 SzFa

Én imádtam, szerettem a zenéket, a táncokat. Számomra a történet is teljesen okés volt. Miley Cyrus és a barátai jól szerepeltek a sorozatban. Nem véletlen volt akkor sikere 2006 környékén.

2018.08.17 authorgirlll

Amikor én voltam tíz éves ez a sorozat ikonikus volt. Minden lány és néhány fiú csak erről beszélt. Minden lánynak és fiúnak ajánlom mivel ez még nem az a nyálas Disney sori.

A Jacksont játszó Jason Earles több mint 15 évvel idősebb a karakterénél.Szerző: hp

A sorozat minden résznek címe utalás egy híres dalra.Szerző: hp

Miley Cyrus parókáját az énekes- és színésznő homlokához ragasztották, hogy ne eshessen le róla.Szerző: hp

Az első meghallgatáson Miley Cyrusnak azt mondták, hogy túl fiatal Hannah Montana szerepére, majd pár héttel később telefonon értesítették, hogy a sorozat készítői mégis őt választották.Szerző: hp

Taylor Momsent eredetileg Chloe Stewart szerepére hallgatták meg.Szerző: hp