Hannah Montana: A film (2009)

Hannah Montana: The Movie

lolita13   2016. 10. 08.

Mint Hanna Montana rajongó imádtam ezt a filmet és nagyon vártam, hogy megnézhessem miután mert az összes részt láttam a sorozatból. A film teljesen olyan volt mint vártam :)

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Nagyon imádom mind a mai napig. Jó összehozták ezt a filmet a sorozat után. A sorozat annyira nem jött be, mert szerintem nagyon elhúzzák a történetet, de így filmként nagyon jó volt Hannah története, ahogy próbál popdíva és egyszerű tiniként is helytállni. Miley Cyrus hangját imádom. Gyönyörűek voltak a film betétdalai.

Curacao86   2016. 10. 24.

Semmi extrát nem tartalmaz, nem lep meg, hiszen mindenki el tudja képzelni, hogy milyen egy átlagos amerikai tini, főleg, ha celeb, azt is, ha rejtőzködnie kell, hogy legyen egy kis magánélete. Ezt jól bemutatja a film, abszolút csajos, van benne szépfiú és szigorú szülök, meg "bonyodalmak", szóval aki a hasonlókat kedveli, nem fog csalódni. Egy-két alkalommal nézhető.

Mithrel   2016. 08. 24.

Bevallom, nem most láttam ezt a filmet, hál' istennek már kinőttem a Hannah Montanás korszakomból. :) De annak ideén igenis nagy hatással volt rám a film. Sajnos (vagy nem sajnos) a sorozatot nem nézhettem, de a moziba elmehettem egy barátnőmmel. Ő elsírta magát a végén, őt igazi nagy rajongó lévén eléggé meghatotta. Én leragadtam kb ott, hogy milyen cuki a paci és hogy hogy a francba tud ilyen gyorsan átöltözni mindig. De az tény, hogy pár évvel ezelőtt még sokkal értelmesebbek voltak az ilyen kis tinifilmek, mint ma. Volt mondanivalójuk, ha nem is sok, de legalább tanítottak egy kicsit. Mára ez sajnos már nem olyan fontos se a készítőknek, se a célközönségnek. A lényeg az, hogy anno mikor érdekelt és megnéztem, tetszett. Akkor még Miley is inkább egy normális fiatal lány volt, nem mint most. De ez nem is fontos. Aki szerette, vagy szereti a HM-t, annak ez a film is biztos bejövős. Aki meg nem... nos, azt megértem.

feketerigous   2016. 07. 28.

A sorozat után izgatottan vártam ezt a filmet, és végül nagyon örülök, hogy láttam. Nem annyira izgalmas, de nem bántam meg, hogy láttam, mivel nagyon szórakoztató. A története jó, nem lehetett mindig tudni, hogy mi fog történni. A dalok nagyon jók benne.

Lucas Till
Emily Osment
Lucas Till
Melora Hardin
Billy Ray Cyrus
Billy Ray Cyrus

Miley Cyrus a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.