Szerelmes hangjegyek (2006)

High School Musical

Szerelmes hangjegyek
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Szilonka   2020. 02. 10.

A dalok jók, fülbemászóak, de a történet elég egyszerű. Nekem egyszer nézhető darab.

TomÁcs   2019. 12. 19.

Nem szeretem a kornyikálós filmeket, de ezt szerettem. Jók a dalok, a karakterek és maga a történet is.

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Elég egyszerűcske film, de valamiért mind a mai napig mosolygok ha meghallom a zeneszámait. Édes kis romantikus disney film, amit tiniknek tökéletes. Vanessa Hudgens hangja pedig már akkor is gyönyörű volt.

Leilani   2016. 07. 24.

Nagyon szeretem ezt a filmet, viszont nem tetszik benne az, hogy Sharpay-től elvesznek mindent, Gabriella karaktere túl nyálas, ettől függetlenül könnyed, nézhető film, fülbemászó zenékkel.

SzFa   2017. 09. 20.

Imádtam ezt a filmet, a zene, az ének lenyűgöző, szinte bele száll a fülembe. A szereposztás is szerintem elég jó, habár Sharpay karakterét mindig is utáltam, szerintem idegesítő. A történet valójában elég bugyuta, de nem is felnőtteknek szánták.

Olesya Rulin
Ashley Tisdale

A Sharpay-t megformáló Ashley Tisdale párhuzamosan forgatta a High School musical-t és a Zack és Cody élete című sorozatot, amelynek egyes részeiben feltűnik Zac Efron és Vanessa Hudgens is.

(ArpiHajdu és Réci )

Bár a történet Albuquerque-ban, Új-Mexikóban játszódik, a filmet az utah-i Murry-ben forgatták, Salt Lake City-ben.

(ArpiHajdu és Réci )

Az eredeti 1999-es forgatókönyv a Grease 3 lett volna, Justin Timberlake-kel és Britney Spears-szel, akik Danny és Sandy gyerekeit alakították volna. Sharpay karakterét Betty Rizzo lánya alakította volna. Felkérték Christina Aguilerát, ő azonban visszautasította a szerepet.

(Leilani)