High School Musical 3: Végzősök (2008)

High School Musical 3: Senior Year

High School Musical 3: Végzősök

Yosihiro   2020. 04. 30.

High School Musical 3: Végzősök

Végzősök - Végső... igen ezt nem írtam el az a befejező a végső rész és azt hiszem ebből ennyi is elég. A három rész alatt igazából tartalmat nem tudtak adni az egésznek csak olyan mintha egy jól futtatott franchise lett volna amit a zene és a tánc tart fenn.. Többet vártam a filmtől és csalódnom kellett. Most a zenék sem voltak olyan jók mint az előző részekben. Megint éreztem azt az összecsapott jelenséget mint a többinél. Igazából a tiniknek ez sem elég már és bármilyen álomvilágban is élnek egyszer mindenki felnő. Összességében a történet forgatókönyve gyenge a rendezés és vágás helyenként jó de a közepes színvonalnál nem tud feljebb lépni. A színészek nem tudnak többet adni a filmhez mint maguk és csupán a tánc részével tudják a közepes színvonalat tartani. A zene gyengébb lett így az is csak közepes osztályzatot kap. Így maradjuk meg egy három csillagnál ami talán túlzó lehet de ennél többet nem ér ez a film. Ajánlani csak egy megnézésre ajánlom mert igazi érzelmeket nem lehet látni és érezni sem egy műmájer az egész amit a legjobban tettek hogy befejezték. Lehetett volna neki sokkal jobb értelmet adni de ez ennek a csapatnak nem sikerült..... Üdv Yosi

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Eléggé gyengére sikerült sajnos a trilógia zárása, pedig jó lett volna ha a két szerelmes történetét normálisabban lezárják. A zenék persze jók benne, de ez a disney-től borítékolható volt. Semmitmondó lett az alaptörténete ennek a filmnek sajnos. Egyszernézős.

Leilani   2016. 07. 24.

A három rész közül ez a legrosszabb. Nem tetszenek benne az új szereplők, nagyon erőltetetten próbál vicces lenni a film. Tiara karaktere borzalmas, az akcentusa szintén. A vége viszont tetszik. A zenék is jók benne, bár nekem az első rész tetszett a legjobban.

SzFa   2017. 09. 20.

A film sztorija jóval komolyabb, mint maga a film, teljesen elbagatellizálja a szöveg, a színészek túl játsszák a szerepeiket. Vannak olyan filmek amik az első részhez képest megkomolyodnak, de ez a High School Musical szériára nem igaz. A dalok még mindig jók. A három rész közül a legrosszabb.

szabomarc   2019. 01. 06.

Nagyon vontatott volt nekem, ugyanazt a problémakört hozta fel, mint az első rész. Az adott korosztály átérzi valószínűleg az üzenetet, amit véleményem szerint elég bugyután próbál a film üzenni, de emiatt a bugyutaság miatt nagyon unalmas lett.

Mithrel   2018. 09. 09.

Az ég egy világon semmi köze a valósághoz, még az amerikaihoz se, de legalább értelmesebb volt a történet, mint az előző részben. Ha egy kicsit is, de izgulhattam érte. :) A happy end túl happy volt, de még mindig cuki az egész HSM jelenség.

feketerigous   2016. 07. 28.

Szerintem ez a legrosszabb rész a három közül, rossz lezárása volt a filmsorozatnak. A színészek persze sokat fejlődtek és a hangjaik is rengeteget javultak. Sajnos a Sharpay rajongók itt sem kapták meg, hogy legalább öt percig csilloghasson kedvencük legjobbként a színpadon, amire az első rész óta vártak.

Corbin Bleu
Monique Coleman

Vanessa Hudgens a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

Ashley Tisdale a filmben nyújtott alakításáért megkapa az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díját.

Zac Efron a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díját.

A 3. filmben szinte minden dalt lerövidítettek a CD verzióhoz képest.

(Leilani)

Troy mezszáma a 14-es, az őt követő Rakétaember mezszáma pedig 41-es.

(Leilani)

Sharpay csengőhangja a 2. filmből a Fabolous, Gabrielláé pedig a You Are The Music In Me.

(Leilani)

Tiara Gold szerepét felajánlották Selena Gomeznek, ő azonban visszautasította.