High School Musical 3: Senior Year

Corbin Bleu
Monique Coleman

Troy, Gabriella és barátaik szembesülnek a közelgő új helyzettel: hamarosan véget érnek a felhőtlen középiskolás évek, és más-más úton folytatódik életük a főiskolák által. Búcsúzóul színre visznek egy musicalt, mely álmaikról, vágyaikról, reményeikről és egymás iránti szeretetükről… Több

Forgatókönyvíró: Peter Barsocchini
Premier (HU): 2008.10.23. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.04.30 Yosihiro

High School Musical 3: Végzősök

Végzősök - Végső... igen ezt nem írtam el az a befejező a végső rész és azt hiszem ebből ennyi is elég. A három rész alatt igazából tartalmat nem tudtak adni az egésznek csak olyan mintha egy jól futtatott franchise lett volna amit a zene és a tánc tart fenn.. Többet vártam a filmtől és csalódnom kellett. Most a zenék sem voltak olyan jók mint az előző részekben. Megint éreztem azt az összecsapott jelenséget mint a többinél. Igazából a tiniknek ez sem elég már és bármilyen álomvilágban is élnek egyszer mindenki felnő. Összességében a történet forgatókönyve gyenge a rendezés és vágás helyenként jó de a közepes színvonalnál nem tud feljebb lépni. A színészek nem tudnak többet adni a filmhez mint maguk és csupán a tánc részével tudják a közepes színvonalat tartani. A zene gyengébb lett így az is csak közepes osztályzatot kap. Így maradjuk meg egy három csillagnál ami talán túlzó lehet de ennél többet nem ér ez a film. Ajánlani csak egy megnézésre ajánlom mert igazi érzelmeket nem lehet látni és érezni sem egy műmájer az egész amit a legjobban tettek hogy befejezték. Lehetett volna neki sokkal jobb értelmet adni de ez ennek a csapatnak nem sikerült..... Üdv Yosi

2019.05.26 Ms. Akárki

Eléggé gyengére sikerült sajnos a trilógia zárása, pedig jó lett volna ha a két szerelmes történetét normálisabban lezárják. A zenék persze jók benne, de ez a disney-től borítékolható volt. Semmitmondó lett az alaptörténete ennek a filmnek sajnos. Egyszernézős.

2016.07.24 Leilani

A három rész közül ez a legrosszabb. Nem tetszenek benne az új szereplők, nagyon erőltetetten próbál vicces lenni a film. Tiara karaktere borzalmas, az akcentusa szintén. A vége viszont tetszik. A zenék is jók benne, bár nekem az első rész tetszett a legjobban.

2017.09.20 SzFa

A film sztorija jóval komolyabb, mint maga a film, teljesen elbagatellizálja a szöveg, a színészek túl játsszák a szerepeiket. Vannak olyan filmek amik az első részhez képest megkomolyodnak, de ez a High School Musical szériára nem igaz. A dalok még mindig jók. A három rész közül a legrosszabb.

2019.01.06 szabomarc

Nagyon vontatott volt nekem, ugyanazt a problémakört hozta fel, mint az első rész. Az adott korosztály átérzi valószínűleg az üzenetet, amit véleményem szerint elég bugyután próbál a film üzenni, de emiatt a bugyutaság miatt nagyon unalmas lett.

A filmben Zac Efron magyar hangját Markovics Tamás, Vanessa Hudgens magyar hangját Bogdányi Titanilla, Ashley Tisdale magyar hangját Mezei Kitty, Lucas Grabeel magyar hangját Borbíró András, Monique Coleman magyar hangját pedig Böhm Anita kölcsönözte.Szerző: Rea387147

Ez a rész volt az egyetlen HSM rész, amit mozikban is bemutattak.Szerző: Rea387147

Zac Efron három héttel később kezdte a táncpróbákat, mivel épp az Én és Orson Welles forgatásán kellett jelen lennie. Ez a kis csúszás azonban egyáltalán nem látszott a végeredményen. Szerző: Rea387147

Vanessa Hudgenst a filmben nyújtott alakításáért jelölték az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2