Szerelmes hangjegyek 2. (2007)

High School Musical 2

Szerelmes hangjegyek 2.

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Méltó folytatása az első tinifilmnek. Klasszikus zenék amiket agyonhallgattunk tiniként. Zac Efron és Vanessa Hudgens a két fő kulcs szerintem amiért ilyen ismert lett ez a disney filmtrilógia. Igazi üde felfrissülés ez a nyári témájú tinifilm.

Leilani   2016. 07. 24.

Nyári hangulatú, könnyed kis film. Az előző filmhez hasonlóan ebben is nagyon jók a zenék és a koreográfiák, viszont van benne pár unalmasabb rész is. A történet egyre nyálasabb lesz. A karakterek viszont kicsit fejlődnek.

SzFa   2017. 09. 20.

A dalok még mindig nagyon élvezetesek és fülbemászóak. A tánc, a koreográfia még mindig jó. A történet viszont nyálasabb és gagyibb, már a gyerekeknek sem olyan élvezetes.

szabomarc   2019. 01. 05.

Szerintem jobb lett, mint az első rész, bár a fájdalmasan nagy bakik (mint a karóra megnézése anélkül, hogy lett volna a srácon karóra) kissé lehúzzák az élményt, amellett hogy már szórakoztatóan gagyi. Összességében viszont élveztem, egyszer meg lehet nézni. A zenék színvonalasabbak, mint az első részben.

Mithrel   2018. 09. 09.

Tény, hogy az első film se volt egy világmegváltó remekmű, de azért ennél többre számítottam. A sztorija tényleg értelmetlen volt, ehhez képest az első és a harmadik rész igazi mély filozófiai gondolatokat ébreszt. Kicsit csalódás volt, nem volt elég szórakoztató (pedig az ilyen Disney-s filmeknek ez kb. az egyetlen erénye), de a dalok még mindig nagyon jók. XD

Lucas Grabeel
Ashley Tisdale
Corbin Bleu
Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
Corbin Bleu

A fabolous című dal alatt használt rózsaszín zongorát később átfestették fehérre és az Everyday című számnál használták.

(Leilani)

A Country Club szereplőinek nagy része valóban vendég volt.

(Leilani)

a film előtt sohasem úszott, mert félt a víztől, ezért a forgatókönyvet is át kellet írni, hogy Corbin is beleugorjon vele a vízbe.