Szerelmes hangjegyek 2. (2007)

High School Musical 2

Szerelmes hangjegyek 2.
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Méltó folytatása az első tinifilmnek. Klasszikus zenék amiket agyonhallgattunk tiniként. Zac Efron és Vanessa Hudgens a két fő kulcs szerintem amiért ilyen ismert lett ez a disney filmtrilógia. Igazi üde felfrissülés ez a nyári témájú tinifilm.

Leilani   2016. 07. 24.

Nyári hangulatú, könnyed kis film. Az előző filmhez hasonlóan ebben is nagyon jók a zenék és a koreográfiák, viszont van benne pár unalmasabb rész is. A történet egyre nyálasabb lesz. A karakterek viszont kicsit fejlődnek.

SzFa   2017. 09. 20.

A dalok még mindig nagyon élvezetesek és fülbemászóak. A tánc, a koreográfia még mindig jó. A történet viszont nyálasabb és gagyibb, már a gyerekeknek sem olyan élvezetes.

szabomarc   2019. 01. 05.

Szerintem jobb lett, mint az első rész, bár a fájdalmasan nagy bakik (mint a karóra megnézése anélkül, hogy lett volna a srácon karóra) kissé lehúzzák az élményt, amellett hogy már szórakoztatóan gagyi. Összességében viszont élveztem, egyszer meg lehet nézni. A zenék színvonalasabbak, mint az első részben.

Mithrel   2018. 09. 09.

Tény, hogy az első film se volt egy világmegváltó remekmű, de azért ennél többre számítottam. A sztorija tényleg értelmetlen volt, ehhez képest az első és a harmadik rész igazi mély filozófiai gondolatokat ébreszt. Kicsit csalódás volt, nem volt elég szórakoztató (pedig az ilyen Disney-s filmeknek ez kb. az egyetlen erénye), de a dalok még mindig nagyon jók. XD

Lucas Grabeel
Ashley Tisdale
Corbin Bleu
Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
Corbin Bleu

A fabolous című dal alatt használt rózsaszín zongorát később átfestették fehérre és az Everyday című számnál használták.

(Leilani)

A Country Club szereplőinek nagy része valóban vendég volt.

(Leilani)

a film előtt sohasem úszott, mert félt a víztől, ezért a forgatókönyvet is át kellet írni, hogy Corbin is beleugorjon vele a vízbe.