Közösség

Vélemény:

 

71 Szerelmes hangjegyek 2.

(2007)

High School Musical 2

 
Yosihiro   2020.04.28 20:02
0

Méghogy szerelmes hangjegyek..... Igen a zenében talán lehetett ezt érzeni de filmen nem. Szerintem a második rész jóval gyengébb lett tartalmilag mint az első és itt elsősorban a mondanivalójáról beszélek a filmnek. Egy üres sablonos katyvaszt állítottak elő és csak azért nem húztam le mert a dalok és a tánc még életben tartották ezt a produkciót. A történetet nem tudták ott folytatni ahol abbamaradt és igazából semmi nem történik de a végeredmény az ami jónak mondható. Összességében a történet és a rendezés kettő csillag semmi extra semmi plussz. A szereplők hozzák a közepes jó színvonalat de ez sem elég ahhoz, hogy a rossz történeten tudjanak emelni. Gondolom az első rész sikerei után már csak a pénz számított nem egy szép romantikus tini film. A zene jó volt és a dalok is tetszettek. Igazából nem értem ezeket a tini filmeket. A szereplőket sztárolják és elrontják az egészet. pedig a film is próbál a tehetségre rámutatni de mégsem veszik "komolyan" a film készítői. Mostmár nagyon kíváncsi vagyok a harmadik részre hogy ezek után még mit tudtak felmutatni az ifjúságnak..... Üdv Yosi