Speed Racer - Totál turbó

Speed Racer

Scott Porternek és Matthew Foxnak, akik ugyanazt a karaktert játsszák különböző életkorokban (Rex Racer és Racer X), július 14-én, ugyanazon a napon van a születésnapjuk.Szerző: Thibo84

Milka Duno, az Indy Racing League pilótája Kellie "Gearbox" Kalinkov néven jelenik meg.Szerző: Thibo84

Andrés Cantor, a spanyol sportkommentátor (hírhedt a futballmeccsek "Gooaaallll!" sikolyáról) kommentátorként jelenik meg a Grand Prixen.Szerző: Thibo84

A projekt elején a Warner Brosnál Richard Donner és Lauren Shuler Donner Joel Silverrel együtt tervezték elkészíteni a filmet. Szerző: Thibo84

Spritle és Chim Chim megszállottjai az édességnek és az ételeknek, akárcsak a Mahha GoGoGo-ban (1967).Szerző: Thibo84

2000 szeptemberében rövid időre felvették Hype Williamst a film rendezésére, Christian Gudegast és Paul Scheuring írókat pedig a forgatókönyv megírására. Akkor távoztak, amikor a produkció nem valósult meg.Szerző: Thibo84

A visszaemlékezésben egy Ben Burns poszter látható a fiatal Speed ​​Racer hálószobájában.Szerző: Thibo84

A Mach 4 egy másik verziója megjelent a Wildstorm képregényekben.Szerző: Thibo84

A forgatókönyv eredeti vázlatában Royalton neve Remmington volt.Szerző: Thibo84

Rose McGowant neve is felmerült Trixie szerepére.Szerző: Thibo84

Mach 5 modell látható a Racer család palástján.Szerző: Thibo84

Annak ellenére, hogy a fő gazembert játssza, Roger Allam neve sehol sem található a poszteren.Szerző: Thibo84

Julien Temple-t választották rendezőnek és Johnny Depp játszotta volna a főszerepet. Mindketten a gyártás késése és személyes kérdések miatt estek ki végül a filmből.Szerző: Thibo84