Speed Racer - Totál turbó

Speed Racer - Totál turbó

Speed Racer

Teljes sebességgel, kanyarokon, akadályokon és váratlan fordulatokon át süvít a Racer család legifjabb tagja. Amikor családi autógyárat bekebelezni igyekvő Royalton próbálja magához csábítani Speedet, ő habozás nélkül nemet mond. Amikor a cég gonosz főnöke azzal… Több

Forgatókönyvíró: Tatsuo Yoshida
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Ausztrália
Premier (HU): 2008.05.15.
Christina Ricci
Susan Sarandon
Christina Ricci
John Goodman

2018.10.31 Csillagpor

Nekem kifejezetten tetszett. Olyan volt mintha egy játékkal játszottam volna végig az egész filmnek a látványvilága és története miatt. Egyszer nézős. Sok fordulatot (hehe) ne várjunk tőle és akkor igazi kis hétvégi kikapcsolódás popcorn film

2016.06.24 Thibo84

Wachowski testvérek egy újabb látványos filmmel kápráztatnak el minket.

2018.07.18 Norbert93

Sokan gyenge koncepciónak tartják az eredetihez képest, de fotelünkben hátradőlve egy igazán kellemes időtöltésnek nézünk elébe. Kicsit gyerekes, nem szabad komolyan venni, de mégis leköti az ember figyelmét.

Scott Porternek és Matthew Foxnak, akik ugyanazt a karaktert játsszák különböző életkorokban (Rex Racer és Racer X), július 14-én, ugyanazon a napon van a születésnapjuk.Szerző: Thibo84

Milka Duno, az Indy Racing League pilótája Kellie "Gearbox" Kalinkov néven jelenik meg.Szerző: Thibo84

Andrés Cantor, a spanyol sportkommentátor (hírhedt a futballmeccsek "Gooaaallll!" sikolyáról) kommentátorként jelenik meg a Grand Prixen.Szerző: Thibo84

A projekt elején a Warner Brosnál Richard Donner és Lauren Shuler Donner Joel Silverrel együtt tervezték elkészíteni a filmet. Szerző: Thibo84