A pokol konyhája

State of Grace

2024.02.19 Juki-onna

Egy műfaj, ami lassan homályba vész. Egy zseniális történet krimirajongóknak.

Ebben a filmben egy percig sem ül le a történet. Minden egyes perc tele van feszültséggel. Olyan komoly szereplőket láthatunk együtt, mint: Sean Penn, Ed Harris, Gary Oldman, John Turturro és a zene: Ennio Morricone. Azt hiszem, hogy ez az öt név mé... Teljes kritika

2019.10.01 ZeroHero

Egyszeru akciofilm, egyszeru sztorival, egyszeru parbeszedekkel, egyszeru karakterekkel... Itt nincs extra iv, nincs extra mondanivalo, csak porognek a percek es eszre sem veszi az ember es vege. Szerintem lehetett volna ebben azert tobb, mert a szereplogarda adott lett volna hozza, hogy ne csak haknizzanak egyet.

2017.11.01 kmona

Nagy kedvelője vagyok ennek a műfajnak. Egyszerűen semmi sincs túlbonyolítva benne, mégsem agyatlan a koncepció. Sean Penn alakítása szerintem korrekt, és a képi világa is nagyon rendben van a filmnek. Talán amit hiányoltam az egészből azok a kicsit célravezetőbb dialógusok. Ettől eltekintve kiváló film.

2016.10.26 tyna19955

A film nem akar több lenni, mint ami. Egy korrekt akciófilm. A történet egyszerű mint a bot, így szerintem bármikor meg lehet nézni. Az egész hangulata ugyan nem annyira rántja be az embert, de még mindig jobb, mintha egy üres akció filmet láttam volna.