Step Up

Step Up

2015.02.02 Dotty90

Jópofa táncos film. Szerintem a szerelmi szál nem olyan erős benne, de a koreográfiák nagyon bejöttek.

2015.02.10 Bettina0424

Legjobb Step up film, Channing Tatumért már megéri megnézni :) Jó zene, jó koreográfia, kiszámítható de jó történet. Kedvenc táncos filmem, bármennyiszer megtudom nézni. :)

2015.03.23 antoska

Műfaj alapító film a maga nemében. Millió tinik kedvencévé vált. Barátnőm is odavan ezert a filmért :D Férfiként laza kikapcsolós esti mozi :)

2015.02.13 eni20121004

Én nagyon megkedveltem a filmet, a táncok és a zene gyönyörűek benne! A szinkron katasztrófa, ha valaki megnézi csakis eredeti nyelven ajánlom.

2016.09.03 szisziszabo

A step up volt az 1. Táncos filmséria amit többször is végignéztem.aranyos a története jók a zenék, ügyesek a táncosok, és mindenképpen megnézendő annak aki szereti a zenés filmeket. A többi része is jó lett és én nagyon szeretem.

2015.01.28 Fsv1213

Lehet, hogy tucat történet, de attól még a plusz hozzáadott értékkel egyedivé válhat. nekem nagyon tetszett.

2014.10.10 kodin1

Szerintem ez egy nagyon aranyos film, én nagyon szeretem, akárhányszor meg tudom nézni. Persze elég átlagos szerelmes sztori, de abból szerintem a jobbik fajta, semmivel sem rosszabb, mint a legtöbb ilyen típusú film. Arról nem is beszélve, hogy a főszereplő lány meg fiú nagyon helyesek.

2016.06.21 JamesBont

Jól nyomják a táncosok a filmben, meg jó a zene, de kábé ennyi érdekesség van az egészben. Amúgy elég sablonos, nyálas csöpögős film, amiből ezer számra akad a világban. Aztán van még vagy ezer folytatása is, amik pontosan ugyanarról szólnak gondolom... Több

2015.01.27 Petra03

Nagyon jó volt a történet, a zene és a tánc. Nagyon élveztem!