Szalmakutyák

Straw Dogs

2023.12.31 polgy

Páratlanul béna házaspár

Én valahogy nem tudtam túllépni azon, hogy mit keres a két főszereplő egymás mellett. Egy átlagosan szerencsétlen matekzseni, és az enyhén szólva is ledér leányzó. Mivel itt leesett nekem a lánc, így nem is tudtam igazán élvezni a filmet. Aki ezen túl tud lépni, és élvezi a korai 70-es évek alkotásait, az biztosan jól fog rajta szórakozni, nekem ez most nem jött be.

2017.03.15 cody0507

Ez a film levetkőzik mindenfajta konvenciót, ami a horrora és a thrillerre jellemző szokott lenni. Egyszerűen hátborzongató az atmoszférája és Dustin Hoffman alakítása csak még rátesz erre egy lapáttal. Zseniális film!

Korszakos erőszakfilm, amit látni és érteni kell

Hogy végül is (szerintem persze) miért van ennyi „szingli” ember a Földön. Na, azt nem tudom, de az biztos, hogy aki éppen válaszút előtt van, és mondjuk véletlenül megnézi egy randi után ezt a filmet, lehet, hogy a letiltás funkciót gyorsabban beka... Teljes kritika

2019.10.13 Charvi30

Nekem egy picit túlságosan a korai Alfred Hitchcock filmjeit idézi meg, amit nem feltétlenül tartok követendő példának. A történet nekem sok helyütt egy picit leülepszik és emiatt nem képes állandóan lekötni a figyelmemet. Ami pedig jó is lenne, az meg eléggé hosszan kitartott, nem túl félelmetes pillanatai a filmnek,