Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Ms. Akárki   2019. 09. 14.

Igazi drámázós inkább tinisorozatnak titulálnám, de a főszereplő csajszi szimpatikus volt eleinte és ez miatt is néztem meg belőle sok részt. Jó kis szerelmi kavarás az egész. Kicsit a Született feleségekre emlékeztetett stílusban.

indingo   2017. 04. 17.

Egy helyes, rövid kis sorozat volt. Apukát nagyon bírtam, persze azért erős, hogy találunk a lány szobájába egy kotont akkor gyorsan el kell költözni. Tetszett, hogy a nem normális szomszéd fiúval jött össze.

TomÁcs   2018. 04. 20.

Nagyon szimpatikus volt a főszereplő lány, nagyon természetese játszott. Történetben az apa-lánya kapcsolat nem túl új, de örök igazságaira mutattak rá a készítők.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Én az iskolában játszódó jeleneteket jobban szerettem, mint a szerelmi szálakat. A lánynak meg az apukának is volt egy pár, de a végén mindenki azzal jött össze akivel a legelején.

Lonka   2017. 07. 27.

Egy könnyed, pörgős tini sorozat. Sokféle karaktert sorakoztat fel, így biztos mindenki talál magának legalább egy szimpatikus emberkét.