Kertvárosba számüzve

Suburgatory

2019.09.14 Ms. Akárki

Igazi drámázós inkább tinisorozatnak titulálnám, de a főszereplő csajszi szimpatikus volt eleinte és ez miatt is néztem meg belőle sok részt. Jó kis szerelmi kavarás az egész. Kicsit a Született feleségekre emlékeztetett stílusban.

2017.04.17 indingo

Egy helyes, rövid kis sorozat volt. Apukát nagyon bírtam, persze azért erős, hogy találunk a lány szobájába egy kotont akkor gyorsan el kell költözni. Tetszett, hogy a nem normális szomszéd fiúval jött össze.

2017.11.04 Bazzzsi

Én az iskolában játszódó jeleneteket jobban szerettem, mint a szerelmi szálakat. A lánynak meg az apukának is volt egy pár, de a végén mindenki azzal jött össze akivel a legelején.

2018.04.20 TomÁcs

Nagyon szimpatikus volt a főszereplő lány, nagyon természetese játszott. Történetben az apa-lánya kapcsolat nem túl új, de örök igazságaira mutattak rá a készítők.

2017.07.27 Lonka

Egy könnyed, pörgős tini sorozat. Sokféle karaktert sorakoztat fel, így biztos mindenki talál magának legalább egy szimpatikus emberkét.

2017.12.12 Greeta

Elég kompakt kis sorozat, szerintem sok minden is történt benne. Érdekes dolog a szülőktől való elszakadás, ami több lépcsőben következik be. Először csak titkaink lesznek, aztán jön az elköltözés....

2019.01.21 Timcsi

Jó humorú sorozat, a középpontban egy apa lány kapcsolat.

2017.09.30 SzFa

Nem annyira rossz sorozat. Nekem az nem tetszett, hogy a karakterek mennyire el vannak túlozva. A történet érdekes, leköti az ember figyelmét. Elég sok jó poént van a sorozatba.

2016.04.30 szoljhozzam

Nagyon egyedi kis sorozat volt, sajnálom, hogy vége lett. A története jópofa és humoros. Az apa lány kapcsolatot nagyon szerettem a soriban. Dalia és főleg a lánya nekem picit sok volt.

2015.05.29 titra

Dalia miatt nem fullad unalomba az egyébként sem túl egyedülálló történet. A kertvárost sokszor kiparodizálták már, jó alap egy vígjátékhoz, de önmagában csak erre kevés lenne felépíteni egy egész sorozatot. Itt most ezt különböző szerelmi szálakkal ... Több

2016.02.09 bviki

Jó sorozat. Nagyon jól parodizálja ki a külvárost. Nem tudom, hogy ezek néha tényleg ilyen hülyék vagy már rá is játszanak azért :D Jól bemutatja a különbségeket. Várom a végét a tv-ben.

2015.04.01 Dorka1994

Nagyon jó stílusa van a csajnak a sorozatban, már azzal nagyon megfogott. Az elején kicsit gagyinak tűnt a történet, de aztán szeretnivaló.

2015.04.22 drakefyre

A történet az elején végtelenül bugyutának tűnt. Valószínű hogy el sem kezdem nézni, ha a ComedyCentral-on nem látok egy későbbi részt. Ha adsz időt a sorozatnak, szerethető és élvezhető :) -- Most értem a végére. Hát a 3. évad utolsó része siralmas :( sajnos félbemaradt. illene egy jó befejezés... :(

2019.07.14 Ujlaky Ádám

Nagyon humoros kis sorozat volt!

Tetszett ahogy kifigurázza az amerikai kertvárosi életet.