Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login
NA

dosty   2018. 07. 18.

Helyenként unalmas a sztori, de ettől függetlenül egyszer simán meg lehet nézni. Én legalábbis nem követeltem vissza a jegy árát, még akkor sem, ha a poénok nem egyszer eléggé laposak, vagy csak egyszerűen klisések, számtalanszor eljátszottak. Az alapsztori szerintem egészen érdekes, igaz, hogy nem nagyon tudtam azonosulni a karakterekkel, de így legalább nem is agyaltam túl az egészet.

flash88   2018. 07. 13.

Egy nagy hibája van a filmnek: egyszerűen nem lehet kedvelni a főszereplőt. Nem tudom, hogy szándékosan nem akarták-e szimpatikusabbá tenni, vagy így sikerült, de azért valami empátia nem ártana a néző részéről a főhős irányába, az pedig nálam teljesen elmaradt (és nem, nem vagyok szociopata :) ). Vannak benne jópofa poénok, de ez így elég kevés volt. Jóindulattal tudok rá adni 3 csillagot.

migoras   2018. 07. 12.

Ez mekkora film már! :) Sírva röhögtünk rajta. Nem hollywoodi vígjáték, a humora is nagyon más, mint amit itthon megszokhattunk, de akinek van rá fogékonysága, az egész biztos, hogy remekül fog szórakozni. Tegyetek vele egy próbát!

Férfiak az életközepi válság… közepén. több»