
Vélemények (6)
Egy nagy hibája van a filmnek: egyszerűen nem lehet kedvelni a főszereplőt. Nem tudom, hogy szándékosan nem akarták-e szimpatikusabbá tenni, vagy így sikerült, de azért valami empátia nem ártana a néző részéről a főhős irányába, az pedig nálam teljes... Több
Az előzetes és a sztori ismeretében azt hittem, szeretni fogom a filmet, de csalódnom kellett. Elég unalmas és nyögvenyelős az egész. A víz alatti felvételek teszik egy picit érdekessé. Azokat jól megoldották.
Ennyi rossz arcú embert egy filmben! Ezen még túl tudtam volna magam tenni, de a története nagyon lapos.
Kellemes, kedves és könnyed kis vígjáték minimális komolykodással, igazi brit alkotás, magasról tesz a kockahasra és egyéb baromságokra, hús-vér fickók a szereplők, normál életekkel és problémákkal. Van benne egy icipici romantikus szál, de egyáltalá... Több
Helyenként unalmas a sztori, de ettől függetlenül egyszer simán meg lehet nézni. Én legalábbis nem követeltem vissza a jegy árát, még akkor sem, ha a poénok nem egyszer eléggé laposak, vagy csak egyszerűen klisések, számtalanszor eljátszottak. Az ala... Több