Szabadság, szerelem

Szabadság, szerelem

2023.08.13 Gyorvik

Minden bizonnyal egyike azon néhány (nagyon kevés) filmnek, amely 1980 után készült, és átlépte azt a lélektani vonalat, amely egy minőségi színvonalat jelentett sok-sok évtized alatt a magyar filmgyártásban. Nyilván persze eme alkotás is koprodukció... Több

2017.10.25 Deku

Nálam hozta az alap szintet, szórakoztató volt, pörgős és érdekfeszítő. Igazán fantasztikus film lett, némely ponton gyengébb pillanatokkal, de nekem ezek is pozitív hatást keltettek, mert szinte hiányoztak volna belőle.

2019.10.23 Timon Nézhetetlen

Tartalmaz cselekményelemzést. Az egyik legjobb október 23-ai forradalmat bemutató film. Kezdem ott,hogy alapmű,nagyon hiteles látványvilággal mutatja be a felkeléseket,sőt még a társadalmi mentalitást is tökéletesen. Az ÁVÓ-sok gaztetteit,a megmozdul... Több

2016.11.23 MP170506

Nagyon jó film! Engem mindig meghat, jól megmutatja a fontos történelmi eseményeket. Bár csatlakozva az előttem szólókhoz a színészeknél nem mindenki hozta megfelelően a karakterét. Fenyő Iván egyedül, aki jó alakítást nyújt a főbb szereplők közül.

2015.01.29 Bizsu82

nem tetszett. ennek oka az, hogy Dobó Kata nem jó színész szerintem, és emiatt nem tudtam beleélni magam a történetbe, pedig maga a sztori jó lenne, így viszont nekem erőltetettnek hat.

2015.01.26 Zsofi821

A film hűen mutatja be az '56-os eseményeket. Magyar viszonylatban a jobbak közt van. Megrendítő, korhű, de kissé felületes film.

2015.06.29 Prücsök

Nagyon hűen mutatja be az eseményeket ez a film, ami hihetetlenül megindító és megrázó. A színészek játéka kiváló, Fenyő Iván nagyon jól alakítja a karakterét. A film vége nagyszerűen lett kidolgozva, szívszorítóra sikeredett.

2015.09.01 Mr. Zero

Egyáltalán nem jött be. Teljesen mást vártam tőle, mint amit kaptam és valahogy az én szememben nem volt meg az összhang, amit egy ilyen filmtől elvártam volna. Pedig szerintem jó volt színészi választás a szerepekre.

2015.03.13 inemeth

Kár hogy belerakták azt a pár tehetségtelen színészt, mert egész jó kis film lehetne. Korhűen ábrázolja az 56os eseményeket.

2016.08.25 GaraiV

Egy ilyen fontos történelmi eseményt feldolgozó filmhez sokkal komolyabb és profibb színésznőket, színészeket tudnék elképzelni. Szerintem gyenge alakítás, nem hozta azt amit vártam.

2015.03.31 Henczi

Középszerű film, számomra egyszer nézhető. Az esemény, ami az alaptémája, komolyabb filmet sejtet. A színészek alakítása sem volt meggyőző számomra. jobbra számítottam.

2015.06.27 Mócii

Nekem tetszett ez a film, a mai napig újra és újra megnézem és sose okoz csalódást, leköti a figyelmemet. Szerintem Dobó Katával sincs gond, nem egy kiváló alakítás, amit itt nyújt, de ez nem ront a filmen! Kiváló!

2015.03.25 kocoska20

Ha nem Dobó Kata kapta volna a főszerepet, akár egész jó film is lehetne. Az alapsztori adott, mely minden magyar embert megindít, meghat.

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Nagyon elrontotta a filmet Dobó Kata gyenge színészi alakítása, mert egyáltalán nem alakította jól a karaktert, nem adta át azt az érzést amit ettől a filmtől, ettől a témától vár a néző.