Szabadság, szerelem (2006)

Szabadság, szerelem

Vélemények: Szabadság, szerelem (2006)

Sofiii   2020. 01. 12.

Gyönyörű film. Szomorú de gyönyörű.

Deku   2017. 10. 25.

Nálam hozta az alap szintet, szórakoztató volt, pörgős és érdekfeszítő. Igazán fantasztikus film lett, némely ponton gyengébb pillanatokkal, de nekem ezek is pozitív hatást keltettek, mert szinte hiányoztak volna belőle.

MP170506   2016. 11. 23.

Nagyon jó film! Engem mindig meghat, jól megmutatja a fontos történelmi eseményeket. Bár csatlakozva az előttem szólókhoz a színészeknél nem mindenki hozta megfelelően a karakterét. Fenyő Iván egyedül, aki jó alakítást nyújt a főbb szereplők közül.

Timon Nézhetetlen  2019. 10. 23.

Tartalmaz cselekményelemzést. Az egyik legjobb október 23-ai forradalmat bemutató film. Kezdem ott,hogy alapmű,nagyon hiteles látványvilággal mutatja be a felkeléseket,sőt még a társadalmi mentalitást is tökéletesen. Az ÁVÓ-sok gaztetteit,a megmozdul... több»

Bizsu82   2015. 01. 29.

nem tetszett. ennek oka az, hogy Dobó Kata nem jó színész szerintem, és emiatt nem tudtam beleélni magam a történetbe, pedig maga a sztori jó lenne, így viszont nekem erőltetettnek hat.

Zsofi821   2015. 01. 26.

A film hűen mutatja be az '56-os eseményeket. Magyar viszonylatban a jobbak közt van. Megrendítő, korhű, de kissé felületes film.

Prücsök   2015. 06. 29.

Nagyon hűen mutatja be az eseményeket ez a film, ami hihetetlenül megindító és megrázó. A színészek játéka kiváló, Fenyő Iván nagyon jól alakítja a karakterét. A film vége nagyszerűen lett kidolgozva, szívszorítóra sikeredett.

GaraiV   2016. 08. 25.

Egy ilyen fontos történelmi eseményt feldolgozó filmhez sokkal komolyabb és profibb színésznőket, színészeket tudnék elképzelni. Szerintem gyenge alakítás, nem hozta azt amit vártam.

Mr. Zero   2015. 09. 01.

Egyáltalán nem jött be. Teljesen mást vártam tőle, mint amit kaptam és valahogy az én szememben nem volt meg az összhang, amit egy ilyen filmtől elvártam volna. Pedig szerintem jó volt színészi választás a szerepekre.

Henczi   2015. 03. 31.

Középszerű film, számomra egyszer nézhető. Az esemény, ami az alaptémája, komolyabb filmet sejtet. A színészek alakítása sem volt meggyőző számomra. jobbra számítottam.

inemeth   2015. 03. 13.

Kár hogy belerakták azt a pár tehetségtelen színészt, mert egész jó kis film lehetne. Korhűen ábrázolja az 56os eseményeket.

Mócii   2015. 06. 27.

Nekem tetszett ez a film, a mai napig újra és újra megnézem és sose okoz csalódást, leköti a figyelmemet. Szerintem Dobó Katával sincs gond, nem egy kiváló alakítás, amit itt nyújt, de ez nem ront a filmen! Kiváló!

Zzssuuzzssii   2016. 09. 22.

Nagyon elrontotta a filmet Dobó Kata gyenge színészi alakítása, mert egyáltalán nem alakította jól a karaktert, nem adta át azt az érzést amit ettől a filmtől, ettől a témától vár a néző.

Macika   2016. 08. 17.

Nem lenne rossz a film, de Dobó Kata alakítása nagyon gyenge, egyáltalán nem meggyőző. A sztorija jó, de a rossz színészi alakítás lehúzza a filmet, egyszer nézhető!

kocoska20   2015. 03. 25.

Ha nem Dobó Kata kapta volna a főszerepet, akár egész jó film is lehetne. Az alapsztori adott, mely minden magyar embert megindít, meghat.

Cordelia Bennett   2016. 04. 28.

Korrekt film. Aki nem élte át 56-ot, annak ad egy betekintést, de nincs tartós, megrendítő hatása. Megnézendő.

pqrs   2016. 02. 09.

A film maga korhű és látványos, ám a forgatókönyv és a színészek messze nem a legjobbak. Azért egyszer mindenképp látni kell, de készítettek már ennél sokkal jobb magyar filmet.

zsanett1231   2015. 03. 12.

Anno az osztállyal néztük meg moziban, gondoltam, jobb lesz mint órán ülni. Pozitív csalódás volt. Én bele tudtam élni magam, és méltó megemlékezés volt '56-ra.